Trwa ładowanie...
d107lv6
News

Danuta Szaflarska: lekarze wciąż walczą o życie gwiazdy

Jedna z najwybitniejszych gwiazd polskiego kina i teatru od kilkunastu dni przebywa na oddziale intensywnej terapii jednego z warszawskich szpitali, gdzie trafiła 5 lutego, dzień przed swoimi 101 urodzinami. Jak poinformował "Super Express", lekarze wciąż walczą o jej życie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Danuta Szaflarska
Danuta Szaflarska (AKPA)
d107lv6

Pani Danuta wciąż przebywa na OIOM-ie i nie wiadomo, czy i kiedy zostanie stamtąd zabrana - zdradził informator gazety. Nie wiadomo, czy wróci do sali albo będzie przewieziona na inny oddział.

Ten rok nie zaczął się szczególnie pomyślnie dla jednej z najwybitniejszych polskich artystek. Na początku stycznia Danuta Szaflarska trafiła do szpitala z powodu kontuzji nogi. Upadła na scenie warszawskiego Teatru Żydowskiego podczas prób do spektaklu i złamała biodro. Przeszła udaną operację i planowała możliwie jak najszybciej wrócić do pracy. Niestety, wieści o jej stanie zdrowia, które trafiły do nas kilkanaście dni później, nie były najlepsze.

Pani Danuta została przewieziona na oddział intensywnej terapii, ponieważ miała odciąganą wodę z płuc. To już drugi raz - informował "Super Express".

d107lv6

Tuż przed hospitalizacją aktorka nie traciła pogody ducha i wciąż chciała pracować jak najwięcej w macierzystym TR Warszawa (dawniej Teatr Rozmaitości) oraz gościnnie na innych scenach. Przyjaciele, fani oraz koleżanki i koledzy po fachu wierzą, że gwiazda wróci do zdrowia i nie raz zobaczymy ją jeszcze na scenie.

Danuta Szaflarska AKPA
Danuta Szaflarska (AKPA)
d107lv6

Podziel się opinią

Share
d107lv6
d107lv6