Trwa ładowanie...
doniz2q

Daria Zawiałow kończy pracę nad nową płytą

Daria Zawiałow zapowiada drugi album studyjny. Już niedługo ma pojawić się nowy singiel.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daria Zawiałow zapowiedziała swój drugi album
Daria Zawiałow zapowiedziała swój drugi album (East News)
doniz2q

Daria Zawiałow to jedna z najbardziej perspektywicznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej.. Tym razem artystka zapowiada drugi album studyjny w karierze.

"Powoli kończymy prace nad drugą płytą. Wraz z Michałem Kushem, moim przyjacielem i producentem, zamknęliśmy tracklistę albumu. Teraz będziemy wszystko dopieszczać. Nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów, ale wiem już na pewno - to nie będzie kontynuacja ''A Kysz!'. Utwory, które znalazły się na moim debiutanckim albumie pisałam, mając 21 lat. W ciągu pięciu ostatnich lat zmieniłam się z nastolatki w kobietę, ale także rozwijałam się muzycznie i lirycznie. Razem z Michałem mamy różne, nowe fascynacje muzyczne. Płyta będzie odzwierciedleniem nas samych - idących do przodu. Jaka będzie? Na pewno dojrzalsza, nadal eklektyczna. Już niedługo pokażemy singel, który uchyli rąbka tajemnicy całości materiału" – zapowiada Daria Zawiałow.

Daria Zawiałow jest wokalistką, która bardzo dba o warstwę tekstową oraz unikalny sposób ekspresji. Rok 2017 był przełomowy w jej karierze. Debiutancki album „A kysz!” zebrał świetne recenzje. Tydzień po premierze trafił na szczyt OLIS, a następnie zdobył status złotej płyty. Z kolei na początku 2018 artystka otrzymała nagrodę Fryderyka w dwóch kategoriach: debiut roku oraz album roku – alternatywa.

doniz2q

Podziel się opinią

Share

doniz2q

doniz2q