Trwa ładowanie...

Daria Zawiałow kończy pracę nad nową płytą

Daria Zawiałow zapowiada drugi album studyjny. Już niedługo ma pojawić się nowy singiel.

Daria Zawiałow kończy pracę nad nową płytąŹródło: East News
d2r0l75
d2r0l75

Daria Zawiałow to jedna z najbardziej perspektywicznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej.. Tym razem artystka zapowiada drugi album studyjny w karierze.

"Powoli kończymy prace nad drugą płytą. Wraz z Michałem Kushem, moim przyjacielem i producentem, zamknęliśmy tracklistę albumu. Teraz będziemy wszystko dopieszczać. Nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów, ale wiem już na pewno - to nie będzie kontynuacja ''A Kysz!'. Utwory, które znalazły się na moim debiutanckim albumie pisałam, mając 21 lat. W ciągu pięciu ostatnich lat zmieniłam się z nastolatki w kobietę, ale także rozwijałam się muzycznie i lirycznie. Razem z Michałem mamy różne, nowe fascynacje muzyczne. Płyta będzie odzwierciedleniem nas samych - idących do przodu. Jaka będzie? Na pewno dojrzalsza, nadal eklektyczna. Już niedługo pokażemy singel, który uchyli rąbka tajemnicy całości materiału" – zapowiada Daria Zawiałow.

Daria Zawiałow jest wokalistką, która bardzo dba o warstwę tekstową oraz unikalny sposób ekspresji. Rok 2017 był przełomowy w jej karierze. Debiutancki album „A kysz!” zebrał świetne recenzje. Tydzień po premierze trafił na szczyt OLIS, a następnie zdobył status złotej płyty. Z kolei na początku 2018 artystka otrzymała nagrodę Fryderyka w dwóch kategoriach: debiut roku oraz album roku – alternatywa.

d2r0l75
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2r0l75