Trwa ładowanie...
d4388mj

Daria Żukowa wyszła za mąż za greckiego miliardera. Na weselu mnóstwo gwiazd

Określana najbogatszą singielką Rosji, była żona Romana Abramowicza ponownie wyszła za mąż. 17 stycznia powiedziała "tak" greckiemu miliarderowi, Stavrosowi Niarchosowi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małżeństwo Darii Żukowej i Romana Abramowicz trwało 10 lat
Małżeństwo Darii Żukowej i Romana Abramowicz trwało 10 lat (East News)
d4388mj

Daria Żukowa w wyniku rozwodu z Romanem Abramowiczem w 2017 roku otrzymała 92 miliony dolarów, przez co była określana najbogatszą singielką Rosji. Jednak już w 2018 roku świat obiegła informacja o zaręczynach Darii z greckim miliarderem. Teraz para wzięła ślub.

Daria i Stavros Niarchos pobrali się w St. Moritz w Szwajcarii. Na wesele, na które mieli wydać 7 milionów dolarów, zaprosili 500 gości. Wśród nich znaleźli się David Beckham, Gwyneth Paltrow, Kate Hudson, książęta Monako oraz księżniczka Beatrycze.

Panna młoda zachwyciła prostą, białą suknią z wytwornym trenem. Kreacje zaprojektował dom mody Valentino.

Wesele odbyło się obok lokalnej olimpijskiej skoczni narciarskiej z 1926 r. w gigantyczny namiocie postawionym specjalnie na tą okazję.

d4388mj

Media spodziewały się ślubu w sobotę, para zaskoczyła jednak ceremonią dzień wcześniej.

Daria Żukowa to córka magnata naftowego, Aleksandra Żukowa i była żona miliardera, właściciela piłkarskiego klubu Chelsea, Romana Abramowicza, z którym ma dwoje dzieci. Sama jest modelką, przedsiębiorczynią i filantropką.

d4388mj

Podziel się opinią

Share

d4388mj

d4388mj