Trwa ładowanie...
d3liid7

Dariusz K. blokuje ślub Górniak z nowym ukochanym. Edyta jest zmartwiona

Edyta Górniak niedawno wyznała, że rozważa ponownie zamążpójście. Aby tak się stało, gwiazda musi wziąć rozwód kościelny z Dariuszem K. On jednak nie zamierza jej pójść na rękę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Edyta Górniak unieważni ślub kościelny?
Edyta Górniak unieważni ślub kościelny? (East News)
d3liid7

Relacje Edyty Górniak i Dariusza K. od czasu rozstania są bardzo napięte. Wokalistka natomiast kontaktowała się z nim w sprawach wychowawczych ich syna, Allana. Kiedy w lipcu Dariusz K. spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, Edyta postanowiła odciąć się od niego.

Obecnie ma z nim kontakt tylko przez rodzinę. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, że Edyta Górniak rozważa ponowny ślub. Jako osoba wierząca chciałaby wziąć go w kościele. Niestety może być to niemożliwe, ponieważ najpierw musiałoby dojśc do unieważnienia jej kościelnego ślubu z Dariuszem K. To może być jednak bardzo trudne.

- Rodzice Darka kazali przekazać Edycie, że ich syn nie będzie ułatwiał jej życia i pomagał w budowaniu sielanki z innym mężczyzną. Nie zgodzi się więc na kościelny rozwód - czytamy w "Fakcie".

d3liid7

Mimo to Górniak będzie próbowała unieważnić małżeństwo. W świetle prawa świeckiego jest ono już fikcją od 2010 r.

- Bez współpracy Darka sprawa będzie ciągnęła się jeszcze dłużej niż zazwyczaj. Edytę to bardzo martwi.

Myślicie, że wokalistka ponownie stanie przed ołtarzem?

Edyta Górniak chce unieważnić małżenstwo

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3liid7

Podziel się opinią

Share
d3liid7
d3liid7