Trwa ładowanie...
dvd7iaq

Dariusz K. wciąż nie płaci alimentów. "Nigdy nie został z nich zwolniony"

Dariusz K., były mąż Edyty Górniak od połowy 2014 roku, kiedy trafił do aresztu, nie ma kontaktu z synem. 13-letni dziś Allan nie dostaje także od ojca alimentów. Jak sugeruje "Super Express", sprawa trafi do sądu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dariusz K. wciąż nie płaci alimentów. "Nigdy nie został z nich zwolniony"
(ONS.pl)
dvd7iaq

Po rozwodzie bez problemu dogadywali się co do opieki nad Allanem. Chociaż były mąż Górniak nie zawsze wywiązywał się z płacenia alimentów w wysokości 3 tysięcy złotych miesięcznie. Gwiazda nigdy nie robiła jednak z tego powodu problemu.

Jednak kiedy Dariusz K. trafił do aresztu po tym, jak spowodował śmiertelny wypadek prowadząc samochód pod wpływem kokainy, kontakt między mężczyzną a Górniak i ich synem urwał się.

- Alimenty zostały zasądzone i Darek nigdy nie został z nich zwolniony. W dodatku zobowiązał się do płacenia połowy kwoty za szkołę. W końcu Edyta musiała płacić całość - zdradziła "Super Expressowi" osoba z otoczenia rodziny.

dvd7iaq

Jak sugeruje gazeta, sprawa może trafić do sądu. Koszty Górniak związane z wychowaniem dziecka bowiem stale rosną.

- Obecnie amerykańska szkoła Allanka kosztuje ją 100 tys. zł rocznie. Ale to przecież nie wszystko. Ma prywatne lekcje gry na pianinie, bo marzy o byciu muzykiem. Chce też mieć profesjonalny sprzęt do komponowania muzyki - podsumował tabloid.

Dariusz K. w sądzie newspix.pl
Dariusz K. w sądzie
Edyta Górniak Instagram.com
Edyta Górniak

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak pozbawiła Dariusza K. praw rodzicielskich?

dvd7iaq

Podziel się opinią

Share

dvd7iaq

dvd7iaq