Trwa ładowanie...
d22va12

Dariusz Kordek usunął skandaliczny wpis. Ale w internecie nic nie ginie

Gdy napisaliśmy o tym, co opublikował na swoim facebookowym profilu Dariusz Kordek, pod jego postem pojawiły się setki komentarzy krytykujących jego słowa. Kordek ostatecznie usunął ten wpis i w żaden sposób nie odniósł się do tych reakcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kordek jest aktorem teatralnym i musicalowym
Kordek jest aktorem teatralnym i musicalowym (ONS.pl)
d22va12

W piątek Kordek napisał na swoim oficjalnym profilu: "Kochani kolejna żałoba narodowa odebrała pracę wielu artystom! W zeszłym tygodniu odwołano Cudowną Terapię w Wejherowie, w Warszawie i Bodo Musical w Nowej Soli. Współczuję wszystkim osieroconym, ale beztroska polityków w ustalaniu zasad życia publicznego jest wyrazem ich przekonania o swojej wszechwładzy!!! Nie ma na to zgody!"

Tymi słowami odnosił się do żałoby narodowej wprowadzonej przez prezydenta Andrzeja Dudę po śmierci Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska. Swój wpis pełen oburzenia zakończył podziękowaniem dla widzów za to, że... pomagają artystom spłacać ich kredyty.

Po naszej publikacji pod wpisem Kordka pojawiło się wiele komentarzy krytykujących taką postawę aktora. Najwidoczniej nie był gotowy stawić im czoła, bo swój wpis usunął. Oczywiście mamy zachowany screen:

   Facebook.com

Fani jednak nie zapominają i pod innymi postami nadal dają wyraz swojemu niezadowoleniu. Myślicie, że Dariusz Kordek wróci do tej sprawy, czy poczeka, aż wszyscy zapomną?

d22va12

Zobacz także: jak Kordek łączy opiekę nad dziećmi z pracą zawodową:

d22va12

Podziel się opinią

Share

d22va12

d22va12