Trwa ładowanie...
Dave Matthews Band

Dave Matthews Band: Najdłuższy koncert świata

Dave Matthews jest gigantem muzycznym pod każdym względem! Nie tylko nagrywa albumy, które są rozchwytywane przez krytyków muzycznych oraz fanów, lecz również przywiązuje dużą wagę do koncertów, grając jedne z najdłuższych setów w czasie swoich występów!

Share
Dave Matthews Band: Najdłuższy koncert świata
Źródło: Materiały prasowe
dx29vg8

- Jest to coraz większy ewenement na rynku koncertowym. W dzisiejszych czasach idzie się raczej w krótsze sety, ale grane z większym rozmachem. Dave Matthews trzyma się starej szkoły rocka i gra ponad trzygodzinne koncerty, hołdując tutaj takim tradycjom, jakie zapoczątkowali Led Zeppelin, czy inni wielcy tego świata - komentuje Kamil Haidar z zespołu Lion Shepherd.

- Jestem zdania, że fan jest w stanie wytrzymać nawet cztery godziny na koncercie ulubionego artysty - dodaje Wojtek Margula, dziennikarz muzyczny.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że setlista każdego z koncertów Dave Matthews Band jest inna od poprzedniej, zarówno pod względem kolejności utworów, jak ich doboru. Bez względu na ilość wysłuchanych koncertów, każde spotkanie z Dave Matthews Band na żywo, gwarantuje zupełnie nową porcję muzycznych wrażeń.

dx29vg8

Koncert Dave Matthews Band odbędzie się 25 marca 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety można nabywać za pośrednictwem strony: www.prestigemjm.com.

dx29vg8

Podziel się opinią

Share
dx29vg8
dx29vg8