Trwa ładowanie...

David Bowie odszedł na koncertową emeryturę

Niestety prawdopodobnie nie będzie już nam dane zobaczyć jednego z największych współczesnych artystów na scenie.

Share
David Bowie odszedł na koncertową emeryturę
Źródło: ONS.pl
d3r3zt7

Na ostatnią trasę koncertową ruszył w 2004 roku i od tamtej pory z powodu kłopotów z sercem nie występuje na żywo. Promotor festiwalu Isle Of Wight, John Giddings powiedział: Odszedł na emeryturę jak Phil Collins. Nie można wymagać od tych ludzi, by wciąż grali.

Mary Komasa to artystka, która sama komponuje i pisze teksty. O swoich utworach mówi: Najlepszym sprawdzianem czy piosenka działa, jest dla mnie wyobrażenie jej sobie pod napisami końcowymi do filmu. Zabierając się do pisania utworu, zaczynam od sięgania do wspomnień. Staram się stworzyć w wyobraźni filmową scenerię, ze mną w roli głównej. Akustycznym utworem "Point of no return" nagranym w berlińskim studiu zapowiada jesienną trasę koncertową.

W tym roku mija 40 rocznica powstania zespołu Maanam. Z tej okazji na rynku ukaże się specjalne wydawnictwo: podwójna płyta przedstawiająca drogę artystyczną zespołu. "Miłość jest cudowna" to dwie płyty z 40 najważniejszymi nagraniami z lat 1975-2015 grupy, której liderka do dziś jest rockową ikoną.

d3r3zt7

Już w grudniu Florence and the Machine zawita na kolejny koncert do Polski, a już teraz czaruje fanów nowym brzmieniem singla "What Kind of Man" ze świetnie przyjętego albumu "How Big, How Blue, How Beautiful". Akustyczne nagranie pochodzi z programu "Late Show with Stephen Colbert", a artystce towarzyszy w nim harfa, klawisze i gitara akustyczna.

d3r3zt7

Podziel się opinią

Share
d3r3zt7
d3r3zt7