Trwa ładowanie...

David Duchovny wystąpi w warszawskiej Stodole

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów Hollywood, David Duchovny, wystąpi w Polsce na początku przyszłego roku. Amerykański aktor, podczas trasy koncertowej po Europie, promować będzie swój drugi album. Koncert zagra 15 lutego 2019 r. w warszawskim klubie Stodoła.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

David Duchovny wystąpi w warszawskiej StodoleŹródło: East News
d25pqh5
d25pqh5

David Duchovny jest jedną z najbardziej uznanych gwiazd Hollywood, kojarzoną głównie z rolą agenta Mulder’a z popularnego w latach 90’ serialu „Z archiwum X” oraz pisarza z popularnego serialu komediowego „Californication”. Aktor był dwukrotnie nagradzany Złotym Globem w 1997 i 2007 roku. Duchovny jest również autorem dwóch powieści, które znalazły się na liście Bestsellerów The New York Times’a- „Holy Cow” oraz „Bucky F*cking Dent”.

David Duchovny ,jako wokalista i gitarzysta, zaprezentował się szerszej publiczności w 2015 r., kiedy wydał swój debiutancki studyjny album „Hell of Highwater”. Na pierwszej płycie z pogranicza folk rocka i rocka alternatywnego ukazało się 12 napisanych autorskich utworów Duchownego. Inspiracje do pierwszego krążka zaczerpnął z twórczość takich artystów, jak m.in. Leonard Cohen i Bob Dylan.

9 lutego 2018 r. roku na rynku muzycznym pojawiła się druga płyta aktora zatytułowana “Every Third Thought”. Zaraz po premierze, David Duchovny, wyruszył w trasę po Stanach Zjednoczonych, Europie, Nowej Zelandii i Australii, aby promować nowy album. W 2019 r. artysta planuje powrócić z koncertami na Stary Kontynent. W rozkładzie koncertów nie zabrakło również wizyty w Polsce.

d25pqh5

Organizatorem polskiego koncertu Davida Duchovnego jest agencja Go Ahead. Koncert odbędzie się 15 lutego 2019r. w warszawskim klubie Stodoła. Bilety będą dostępne m.in. na stronach go-ahead.pl, TicketClub.pl oraz bezpośrednio w kasie klubu Stodoła.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d25pqh5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25pqh5