Trwa ładowanie...
d2loe44

David i Victoria Beckham ochrzczą nastoletniego syna i 8-letnią córkę

David i Victoria Beckham podjęli decyzję o ochrzczeniu swoich dzieci. Dwóch starszych synów ma już chrzest za sobą. Ale 14-letni Cruz i 8-letnia Harper jeszcze go nie przeszli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
David i Victoria Beckham chcą ochrzcić swoje dzieci
David i Victoria Beckham chcą ochrzcić swoje dzieci (Getty Images)
d2loe44

Do chrztu młodych Beckhamów ma dojść w nadchodzące święta. 14-letni Cruz i 8-letnia Harper, w odróżnieniu od swoich starszych braci Brooklyna (20 l.) i Romeo (17 l.), jeszcze nie zostali ochrzczeni. Ich rodzice uznali, że teraz nadszedł na to czas.

Jak podają zagraniczne media, ojcem chrzestnym Cruza ma być reżyser Guy Ritchie, a matką chrzestną Harper znana z serialu "Gotowe na wszystko" Eva Longoria.

d2loe44

W uroczystości, która odbędzie się w posiadłości Beckhamów, udział mają wziąć między innymi Liv Tyler i Elton John, który jest ojcem chrzestnym Brooklyna i Romeo.

Jak donosi źródło "The Sun", na uroczystości obowiązywać będą stroje wieczorowe: "Beckhamowie naprawdę lubią rodzinne imprezy jak ta i są bardzo dumnymi rodzicami. Uważają, że święta to idealny moment na chrzciny. Będą drinki, a szefowie kuchni przygotują niesamowite posiłki i będą spektakularne fajerwerki".

Zobacz także: Paulina Smaszcz-Kurzajewska całuje w policzek Jessicę Ziółek

d2loe44

Podziel się opinią

Share
d2loe44
d2loe44