Trwa ładowanie...
da3l9by

David Schwimmer był zakochany w Jennifer Aniston. Podobno przez to rozwiódł się z żoną

Plotkuje się, że David Schwimmer, który wcielał się w rolę Rossa w "Przyjaciołach", podkochiwał się w Jennifer Aniston. Ponoć aktor dalej coś do niej czuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Aniston i David Schwimmer
Jennifer Aniston i David Schwimmer (East News)
da3l9by

Rok temu David Schwimmer rozstał się z żoną. Gwiazdor znowu jest gotowy na nową miłość. Podobno wciąż myśli o Jennifer Aniston, z którą pracował na planie "Przyjaciół". Mówi się, że serialowy Ross podkochiwał się w aktorce. Prawdopodobnie to zaważyło na jego rozstaniu z żoną.

- David zawsze miał ją w swoim sercu i nigdy nie przestał jej kochać. Wyjawił nawet, że czuł się bardzo zdołowany, gdy zaręczyła się z Bradem Pittem i czuł iskierkę nadziei, gdy się rozwiedli. Jedno z nich zawsze było w jakimś związku, dlatego nie mogli być razem - powiedział jego znajomy w tabloidzie.

da3l9by

Kiedy Jennifer Aniston rozstała się z mężem, Schwimmer do niej wydzwaniał. Aktor podobno jest w stałym kontakcie z Jennifer.

- Nie robi tajemnicy z tego, że chce, by Jennifer się z nim związała. Robi wszystko, co może, by to się stało. Podsunął jej rolę w filmie "Love", którego jest producentem, sugeruje jej nowe role i przebąkuje o spotkaniu po latach z resztą ekipy "Przyjaciół" - dodaje informator.

Czy David i Jennifer pasują do siebie?

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Aniston jest wściekła na tabloidy

da3l9by

Podziel się opinią

Share

da3l9by

da3l9by