Trwa ładowanie...
d2ds3ul

Dawid Czupryński wziął ślub. Panna młoda miała przepiękną suknię

Aktor znany z serialu "Na Wspólnej" poślubił swoją wieloletnią partnerkę. W uroczystości towarzyszyli im najbliżsi: rodzina i przyjaciele.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Czupryński podczas składania ślubnej przysięgi.
Dawid Czupryński podczas składania ślubnej przysięgi. (akpa)
d2ds3ul

Dawid Czupryński choć ma na swoim koncie sporo ról filmowych, teatralnych i serialowych, największą popularność przyniosła mu rola Bruna w "Na Wspólnej". Od 6 lat wciela się w mężczyznę, który po bolesnym rozstaniu z Malwiną, wciąż zmienia kolejne dziewczyny.

To zupełnie inaczej niż w prywatnym życiu aktora. Czupryński od kilku lat jest związany z Patrycją Filimon, absolwentką łódzkiej Szkoły Filmowej. Jego ukochana jest montażystką.

Zobacz: "Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa. Uczestnicy programu założyli rodziny

14 sierpnia para wzięła ślub w kościele NMP Matki Miłosierdzia na warszawskiej Sadybie. W uroczystości towarzyszyło im kilkadziesiąt najbliższych osób, w tym aktorka Agnieszka Mrozińska ze swoim narzeczonym, rosyjskim projektantem Alexem Caprice.

d2ds3ul

- Ślub jest ukoronowaniem naszej miłości. To dojrzała i odpowiedzialna decyzja. Chcemy być ze sobą na dobre i na złe. Poza tym to wielkie przeżycie, bo nigdy jeszcze nie stawałem na ślubnym kobiercu. Jestem gotowy na wszystko - mogę się wzruszyć, popłakać, skakać z radości, a nawet stracić przytomność - mówił przed uroczystością pan młody w rozmowie z serwisem plotek.pl.

  akpa
(akpa)

Aktor zdecydował się na nietypowy strój weselny. Postawił na welurowy, granatowy garnitur zestawiony z czarnymi spodniami. Z kolei panna młoda wybrała długą suknię z koronkową górą i tiulowym dołem. Uwagę zwracał spory dekolt sukienki i wycięcie na plecach.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

d2ds3ul

Podziel się opinią

Share
d2ds3ul
d2ds3ul