Trwa ładowanie...

Dawid Kwiatkowski wyproszony z restauracji. Lokal nosi nazwisko Magdy Gessler

Dawid Kwiatkowski nie został obsłużony w łódzkiej restauracji, bo próbował wejść do lokalu z psem. Oberwało się Magdzie Gessler, która już kilka lat temu odcięła się wizerunkowo od łódzkiej "Polki". Choć właściciele restauracji cały czas wykorzystują jej markę.

Dawid Kwiatkowski wyproszony z restauracji. Lokal nosi nazwisko Magdy GesslerŹródło: ONS.pl
d18lr6z
d18lr6z

Dawid Kwiatkowski zamieścił na swoim InstaStories zdjęcie ukochanego pupila na tle wejścia do restauracji "Polka". Wpis opatrzył komentarzem: "Tu jest restauracja, tu nie można z psami. A szkoda, bo w programie raczej słyszałem, że to jest XXI wiek, psy powinny mieć pozwolenie wejścia do restauracji". Jego słowa to nawiązanie do "Kuchennych rewolucji" i podejścia Magdy Gessler, która jest znana z przyjmowania gości z czworonogami.

Kwiatkowski nie widział, że Magda Gessler nie ma już nic wspólnego z łódzkim lokalem nieprzyjaznym dla psiarzy. Kilka lat temu gospodyni "Kuchennych rewolucji" oznajmiła na Facebooku, że "ze względu na fundamentalne różnice w filozofii prowadzenia restauracji", dzielące ją i jej biznesowych partnerów, zrezygnowała z udzielania swojego nazwiska i wizerunku dziewięciu restauracjom w Warszawie, Łodzi i Krakowie. W tym zestawieniu znalazła się łódzka "Polka".

Obejrzyj: Dawid Kwiatkowski wystąpił na żywo na konferencji WP

Mimo to na stronie restauracji, która zawiodła Dawida Kwiatkowskiego, cały czas można znaleźć powoływanie się na autorytet i renomę Magdy Gessler. "Dbałość o najwyższe standardy kulinarne oraz życzliwa obsługa – to wszystko, co oczekuje na Państwa codziennie w restauracji Polka. Z całą pewnością wyśmienite dania kuchni staropolskiej i regionalnej, połączone z niezwykłą fantazją Magdy Gessler gwarantują nowe doznania kulinarne" – czytamy na stronie lokalu.

Kwiatkowski przyznał, że do innych restauracji Magdy Gessler, np. "U Fukiera", bez problemu można przyjść z psem i liczyć na miłą obsługę. Kiedy szedł do "Polki", nie wiedział, że Gessler zerwała współpracę z właścicielem.

d18lr6z

- Ale jeśli już widnieje tam jej nazwisko, to ludzie idą tam z przyzwyczajenia do zasad, które panują w innych jej restauracjach. Takie decyzję wpływają na nazwisko Magdy i powinna temu się przyjrzeć – mówił Kwiatkowski w rozmowie z Party.pl.

d18lr6z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18lr6z