Trwa ładowanie...
d13dol0

Dawid Kwiatkowski wyproszony z restauracji. Lokal nosi nazwisko Magdy Gessler

Dawid Kwiatkowski nie został obsłużony w łódzkiej restauracji, bo próbował wejść do lokalu z psem. Oberwało się Magdzie Gessler, która już kilka lat temu odcięła się wizerunkowo od łódzkiej "Polki". Choć właściciele restauracji cały czas wykorzystują jej markę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Kwiatkowski zniechęcił swoich fanów do odwiedzania łódzkiej restauracji
Dawid Kwiatkowski zniechęcił swoich fanów do odwiedzania łódzkiej restauracji (ONS.pl)
d13dol0

Dawid Kwiatkowski zamieścił na swoim InstaStories zdjęcie ukochanego pupila na tle wejścia do restauracji "Polka". Wpis opatrzył komentarzem: "Tu jest restauracja, tu nie można z psami. A szkoda, bo w programie raczej słyszałem, że to jest XXI wiek, psy powinny mieć pozwolenie wejścia do restauracji". Jego słowa to nawiązanie do "Kuchennych rewolucji" i podejścia Magdy Gessler, która jest znana z przyjmowania gości z czworonogami.

Kwiatkowski nie widział, że Magda Gessler nie ma już nic wspólnego z łódzkim lokalem nieprzyjaznym dla psiarzy. Kilka lat temu gospodyni "Kuchennych rewolucji" oznajmiła na Facebooku, że "ze względu na fundamentalne różnice w filozofii prowadzenia restauracji", dzielące ją i jej biznesowych partnerów, zrezygnowała z udzielania swojego nazwiska i wizerunku dziewięciu restauracjom w Warszawie, Łodzi i Krakowie. W tym zestawieniu znalazła się łódzka "Polka".

Obejrzyj: Dawid Kwiatkowski wystąpił na żywo na konferencji WP

Mimo to na stronie restauracji, która zawiodła Dawida Kwiatkowskiego, cały czas można znaleźć powoływanie się na autorytet i renomę Magdy Gessler. "Dbałość o najwyższe standardy kulinarne oraz życzliwa obsługa – to wszystko, co oczekuje na Państwa codziennie w restauracji Polka. Z całą pewnością wyśmienite dania kuchni staropolskiej i regionalnej, połączone z niezwykłą fantazją Magdy Gessler gwarantują nowe doznania kulinarne" – czytamy na stronie lokalu.

Kwiatkowski przyznał, że do innych restauracji Magdy Gessler, np. "U Fukiera", bez problemu można przyjść z psem i liczyć na miłą obsługę. Kiedy szedł do "Polki", nie wiedział, że Gessler zerwała współpracę z właścicielem.

d13dol0

- Ale jeśli już widnieje tam jej nazwisko, to ludzie idą tam z przyzwyczajenia do zasad, które panują w innych jej restauracjach. Takie decyzję wpływają na nazwisko Magdy i powinna temu się przyjrzeć – mówił Kwiatkowski w rozmowie z Party.pl.

d13dol0

Podziel się opinią

Share
d13dol0
d13dol0