Trwa ładowanie...
d21l34h

Dawid Kwiatkowski zmęczony przeprowadzką. "Już mam jej trochę dość"

Dawid Kwiatkowski od kilku tygodni relacjonuje na Instagramie swoje przygotowania do przeprowadzki. Obecnie jest na etapie urządzania nowego mieszkania. Wokalista pokazuje na ogół pokazuje tylko pozytywne emocje związane z tą zmianą. Czasem miewa jednak gorsze chwile.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Kwiatkowski przeprowadza się.
Dawid Kwiatkowski przeprowadza się. (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
d21l34h

Dawid Kwiatkowskiodczuwa obecnie te same emocje, co każdy człowiek przed wielką zmianą. Dla niektórych jest to nowa praca, dla innych wyjazd z kraju. Wokalista boryka się natomiast z przeprowadzką. Na swoim instagramowym profilu niemal każdego dnia informuje swoich fanów o postępach prac wykończeniowych. Na ogół pokazuje jak bardzo szczęśliwy jest z powodu zmiany mieszkania. Czasem jednak coś w nim pęka.

- Kolejny dzień minął pod znakiem przeprowadzki. Już mam jej trochę dość, a z drugiej strony dochodzą do mnie takie uczucia, że "stary, to już na finiszu wszystko i zaraz będziesz mieszkał w pięknym mieszkaniu z twoich snów". No ale widzicie, że jestem taki wypompowany - relacjonował wokalista na InstaStory.

Dawidowi życzymy, by pozytywne nastawienie do niego wróciło, a przeprowadzka jak najszybciej dobiegła końca. Jednocześnie mamy nadzieję, że piosenkarz uchyli rąbka tajemnicy i pokaże jak wygląda jego nowe mieszkanie.

d21l34h

Podziel się opinią

Share

d21l34h

d21l34h