Trwa ładowanie...
d1a8hky

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - koncert: Dodatkowa pula biletów na występ na Narodowym

Nadchodzący koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya na Stadionie PGE Narodowym cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że wyprzedano wszystkie bilety. Organizatorom udało się jednak załatwić dodatkowe miejsca na płycie stadionu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają razem na Stadionie PGE Narodowym
Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają razem na Stadionie PGE Narodowym (Materiały prasowe)
d1a8hky

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - koncert: Dodatkowe bilety

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wystąpią 28 września na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Zagrają razem tylko ten jeden raz. Dla pierwszego z nich to będzie ostatni koncert w 2019 roku i jednocześnie zamknięcie trasy promującej album "Małomiasteczkowy", a dla drugiego jedyny koncert w tym roku.

Wszystkie bilety na ich wspólny występ zostały wyprzedane, ale udało się wywalczyć dodatkową pulę. Jak zaznacza Podsiadło, nie jest ona duża, więc trzeba się spieszyć.

d1a8hky

- Dzięki kilku zbiegom produkcyjnym udało nam się wygospodarować pulę biletów na płytę. Jest ich niestety niewiele, ale lepsze niewiele, niż nic. Więcej już naprawdę nie mamy - napisał Podsiadło na swoim Facebooku.

Dodatkowa pula biletów będzie dostępna na stronie ebilet.pl. Sprzedaż ruszy w środę 3 lipca o godzinie 12:00.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway już mieli okazję ze sobą współpracować. Wokalista dograł zwrotkę do specjalnej wersji utworu "Tamagotchi", który Taco nagrał z Quebonafide w ramach projektu Taconafide.

d1a8hky

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1a8hky

d1a8hky
d1a8hky