Trwa ładowanie...
d3ce5fu

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają wspólny koncert i… znowu znikną

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zdecydowali, że zagrają razem koncert. Na tę chwilę nie są znane szczegóły występu. Prawdopodobnie obaj artyści po imprezie znowu znikną ze sceny na nieokreślony czas.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają wspólny koncert i… znowu znikną
Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają wspólny koncert i… znowu znikną (East News, Fot: Karol Makurat/REPORTER)
d3ce5fu

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają wspólny koncert

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają razem na jednym koncercie. Informację o imprezie podał pierwszy z artystów na swoim Instagramie. Nie wiadomo na razie nic na temat miejsca, daty imprezy oraz cen biletów, artyści milczą.

Bez wątpienia Podsiadło i Taco Hemingway to jedni z najpopularniejszych obecnie artystów w Polsce. Ich koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka do ostatniego miejsca, a fani po występach często mówią, że to była jedna z najlepszych imprez, na jakiej byli w życiu. Warto też dodać, że ostatnia trasa Podsiadły zgromadziła łącznie 110 tysięcy fanów, a bilety na 50 koncertów sprzedały się w zaledwie 4 minuty.

d3ce5fu

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway znowu znikną?

Wspólny koncert ma być ostatnim występem Podsiadły oraz jedynym Taco Hemingwaya w 2019 roku. - "Wystąpią na jednym wydarzeniu (ale dwóch koncertach - jedynym i ostatnim)" - tak reklamowana jest ta impreza.

Podsiadło chce zamknąć trasę koncertową promującą płytę "Małomiasteczkowy". Potem najprawdopodobniej zrobi sobie przerwę od występów i nagrywania. Już raz to zrobił - pod koniec 2016 roku zniknął na kilkanaście miesięcy (był m.in. na Islandii), by wrócić z przytupem i nową płytą.

Z kolei Taco Hemingway w tej chwili odpoczywa po intensywnym i pełnym sukcesów 2018 roku - nagrał album z Quebonafide ("Soma 0,5 mg" jako Taconafide) oraz dwa solowe - "Flagey" i "Cafe Belga". Do tego był jednym z najczęściej słuchanych polskich artystów na Youtube’ie i Spotify w 2018 roku.

d3ce5fu

Obaj muzycy już ze sobą współpracowali - w 2018 roku Podsiadło nagrał zwrotkę do hitu "Tamagotchi" duetu Taconafide i ta wersja piosenki znalazła się na dodatku "Soma 0,25 mg".

d3ce5fu

Podziel się opinią

Share
d3ce5fu
d3ce5fu