Trwa ładowanie...
d1fows1

Dawid Podsiadło – nowy album już gotowy!

Trzeci solowy album Dawida Podsiadło jest jedną z najbardziej wyczekiwanych polskich premier 2018 roku. Wokalista potwierdził zakończenie prac nad najnowszym wydawnictwem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Podsiadło podczas koncertu w warszawskiej Hali Torwar
Dawid Podsiadło podczas koncertu w warszawskiej Hali Torwar (PAP)
d1fows1

Nowa płyta nadchodzi.

Minęły dwa miesiące od premiery najnowszego klipu Dawida Podsiadło do utworu „Małomiasteczkowy”. Teledysk wygenerował aż 12 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Artysta poinformował na swoich mediach społecznościowym, że płyta już jest gotowa i ma pojawić się na jesieni.

Zawartość trzeciego krążka.

Póki co nie znamy jeszcze tytułu trzeciego albumu. Wiemy jednak, że za brzmienie nadchodzącego krążka odpowiedzialny będzie Bartosz Dziedzic. Ma on na koncie współprace miedzy innymi z takimi artystami jak Monika Brodka czy Artur Rojek. Według słów samego Dawida Podsiadło, album pod kątem muzycznym ma nawiązywać do tego co się dzieje obecnie w muzyce popularnej głównego nurtu. Wśród wykonawców których wokalista ostatnio słucha, znajdują się m.in. Dua Lipa, Lorde, Sia czy Taylor Swift.

d1fows1

Trasa koncertowa promująca wydawnictwo

Nowe wydawnictwo ma być promowane zbliżającą się trasą koncertową po Polsce. Poniżej znajduje się lista miast w których wystąpi Dawid Podsiadło.

27.10 - Katowice, Spodek
04.11 - Wrocław, Hala Stulecia
23.11 - Kraków, Tauron Arena
29.11 - Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
01.12 - Szczecin, Netto Arena
05.12 - Poznań, Arena
06.12 - Poznań, Arena (wyprzedany)
08.12 - Warszawa, Torwar (wyprzedany)
16.12 - Warszawa, Torwar

d1fows1

Podziel się opinią

Share

d1fows1

d1fows1