Trwa ładowanie...
d3dh3f4

Dawid Podsiadło otworzył nowy biznes. Strona padła po zaledwie kilku minutach

Muzyk postanowił na nowo rozpromować swój ostatni projekt muzyczny. Nie spodziewał się, że pomysł spotka się z tak dużym zainteresowaniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Podsiadło czego się dotknie, zamienia w złoto.
Dawid Podsiadło czego się dotknie, zamienia w złoto. (ONS.pl)
d3dh3f4

Dawid Podsiadło w ciągu niespełna 10 lat kariery muzycznej osiągnął w Polsce niemal wszystko. Jego albumy w ekspresowym tempie zyskują status diamentowych płyt, a publiczność na koncertach potrafi zapełnić nawet Stadion Narodowy.

Wielu fanów jest zawiedzionych faktem, że wiosną i latem nie wezmą udziału w trasie koncertowej muzyka z powodu pandemii. Na pocieszenie Podsiadło przygotował dla nich nie lada niespodziankę.

Zobacz: Muniek Staszczyk o Dawidzie Podsiadło: "Myślałem, że jakiś facet z talent show musi być idiotą"

Ostatni album artysty "Małomiasteczkowy" swego czasu cieszył sporą popularnością. Podczas ubiegłorocznej trasy koncertowej można było kupić limitowane koszulki i gadżety nawiązujące do minimalistycznej stylistyki płyty.

d3dh3f4

Teraz Dawid Podsiadło ze swoimi współpracownikami uruchomili sklep internetowy, w którym można kupić cały "małomiasteczkowy" asortyment. A raczej można było kupić, gdyż po kilku minutach od rozpoczęcia działalności padły serwery.

W kolekcji znalazły się koszulki, czapki, skarpetki oraz plakaty i winyle. Za bluzę z małą aplikacją trzeba zapłacić 199 zł.

Fani nie kryli rozczarowania brakiem możliwości zakupu. "No i sobie kupiłem, serwer padł", "czemu nigdy nie udaje mi się kupić czegoś twojego?", "czuję się jak przy polowaniu na bilet" - pisali internauci.

Na szczęście po kilku godzinach strona zaczęła ponownie działać. Niestety niektóre towary zostały już wyprzedane. Wygląda na to, że kolejny projekt Dawida Podsiadły można zaliczyć do udanych.

d3dh3f4

Podziel się opinią

Share
d3dh3f4
d3dh3f4