Trwa ładowanie...

Dawid Podsiadło przekaże pieniądze na pomoc Australii

Dawid Podsiadło zaapelował do fanów, żeby wzajemnie motywowali się w kwestii dbania o środowisko. Artysta wykazał się ogromnym gestem i sam dorzuci swoją cegiełkę na rzecz Australii.

Dawid Podsiadło przekaże pieniądze na pomoc AustraliiŹródło: East News
drp6j50

Dawid Podsiadło przeraził się pożarami, które opanowały Australię. Ogień strawił już miliony zwierząt i ciągle rozprzestrzenia się, pochłaniając kolejne hektary australijskiego buszu. Piosenkarz wykazał się dużym gestem.

"W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

- Drodzy Obserwujący! Znowu ruszamy w trasę. "Leśna Muzyka: startuje już jutro, i z tej okazji mamy kilka ogłoszeń. Jak wiecie, ostatnio to właśnie lasy na naszej planecie zostały mocno nadwyrężone ogromnymi pożarami. Wiem, że oczekujecie od nas zaangażowania, bo też nie raz mówiłem o tym, jak ważne dla nas jest dbanie o środowisko - czytamy we wpisie Dawida Podsiadło.

drp6j50

Artysta wykazał się ogromnym gestem. W obliczu ogromnej tragedii zdecydował się wesprzeć Australię finansowo:

- Postanowiliśmy przeznaczyć część zysku z biletów które kupiliście na "Leśną Muzykę", właśnie na pomoc środowisku naturalnemu Australii. To tak naprawdę datek, który przekazujemy jest także od Was i w Waszym imieniu.

Podsiadło napisał, że każdy "gest" się liczy. Nawet najmniejsze kroki w kierunku pomocy środowisku mogą przynieść ogromne efekty:

- Pamiętajcie, że poza systemowymi zmianami w sposobie działania państw i korporacji, to właśnie nasze małe codzienne działania mają ogromne znaczenie, by naszej planecie żyło się lepiej. Na nasze koncerty przyjdźcie z biletami w telefonach – zeskanujemy je, więc nie ma potrzeby drukowania. Jeżeli to możliwe przyjedźcie komunikacją miejską, zamiast samochodami.

drp6j50

Gwiazdor nie rzuca słów na wiatr. Sam daje dobry przykład odbiorcom, uświadamiając ich w kwestiach dbania o planetę:

- W naszym zespole, zarówno na trasie, jak i w codziennej działalności staramy się też pamiętać na co dzień o tym by segregować odpady, oszczędzać wodę, wyeliminować używanie jednorazowego plastiku i wiele innych drobnych rzeczy, które tylko pozornie wydaja się bez znaczenia.

Pożary w południowo-wschodniej Australii trwają od października minionego roku i zabiły już co najmniej 18 osób. Cierpią także zwierzęta, których ofiary szacuje się na miliony istot.

Na stacjach benzynowych w Australii kończy się już paliwo, a duża część kraju pokryta jest najgęstszym smogiem w historii pomiarów. Ponadto, naukowcy twierdzą, że niektóre gatunki zwierząt mogły wyginąć bezpowrotnie.

drp6j50
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drp6j50