Trwa ładowanie...
d1py48d

Dawid Podsiadło zapowiedział teledysk do "Najnowszego klipu"

Dawid Podsiadło wypuścił zapowiedź teledysku do piosenki "Najnowszy klip". Będzie to kolejny utwór z płyty "Małomiasteczkowy", który doczeka się własnej wizualizacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Podsiadło zapowiedział teledysk do "Najnowszego klipu"
Dawid Podsiadło zapowiedział teledysk do "Najnowszego klipu" (East News, Fot: Artur Szczepanski/REPORTER)
d1py48d

Dawid Podsiadło zapowiada najnowszy teledysk

Dawid Podsiadło płytę "Małomiasteczkowy" wydał w 2018 r. Stała się ona natychmiastowym hitem, zdobywając status diamentowej płyty. Utwory z krążka doczekały się swoich teledysków. Pierwszym była piosenka "Małomiasteczkowy". Następnie Podsiadło zaprezentował klip do utworu "Trofea", który cieszył się niesamowitą popularnością ze względu na gwiazdorską obsadę. Gościnnie wystąpili tam Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr.

Teraz przyszedł czas na teledysk do utworu "Najnowszy klip", którego premiera będzie miała miejsce 2 września 2019 r. W wideo zagra sam Dawid Podsiadło.

d1py48d

W krótkiej zapowiedzi widzimy, jak wokalista otwiera skrzynkę pocztową, w której znajduje się tajemnicza przesyłka.

Dawid Podsiadło – piosenka "Najnowszy klip" w filmie

"Najnowszy klip" Dawida Podsiadły może usłyszeć w krótkim zwiastunie nowej, polskiej komedii o tytule "(Nie)znajomi". Produkcja jest inspirowana włoskim filmem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Wystąpią w nim m.in. Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Kasia Smutniak oraz Tomasz Kot.

d1py48d

Być może teledysk od "Najnowszego klipu" będzie miał związek z fabułą komedii. Odtwórczyni jednej z głównych ról, Maja Ostaszewska wrzuciła na swój instagramowy profil zdjęcie z planu "(Nie)znajomych, na którym widzimy Dawida Podsiadłe.

Tajemnica zostanie rozwiązana 2.09.2018, wtedy odbędzie się premiera teledysku do "Najnowszego klipu" Dawida Podsiadły.

d1py48d

Podziel się opinią

Share

d1py48d

d1py48d