Dawno niewidziana Edyta Górniak w Polsce. Miłość jej służy?
[Galeria]
Artystka przyjechała do kraju, ponieważ niebawem zagra koncert w Sopocie. Przy okazji gwiazda udzieliła też kilka wywiadów, a pod studiem telewizyjnym przyłapali ją paparazzi. Zobaczcie zdjęcia!
Artystkę coraz rzadziej możemy spotkać w Polsce. Aktualnie wraz z synem, diwa przebywa w Miami, gdzie mieszka i pracuje. To tam znalazła też nową miłość. Edyta Górniak zakochała się w sporo młodszym aktorze. Miłość jej służy?
Górniak pod studiem telewizyjnym
W sobotę gwiazda odwiedziła studio "Dzień Dobry Wakacje". W rozmowie z Marcinem Mellerem i Kingą Burzyńską, artystka wyjawiła, że ukochany ją odmienił i coraz poważniej myśli o ślubie.
Gotowa na miłość
Edyta Górniak nie kryła, że to dzięki Williamowi jest znowu gotowa na miłość, której tak się bała w ostatnich latach. Przyznała też, że to Allan Krupa namówił ją, aby otworzyła się na nowe relacje.
Czas dla fanów
Po wyjściu ze studia na wokalistkę czekało grono fanów. Edyta Górniak z każdym zrobiła sobie zdjęcia i podpisała autografy.
Czy nowa miłość służy gwieździe?