Trwa ładowanie...
12-01-2017 11:11

De Niro wspiera Meryl Streep

Tegoroczne rozdanie nagród Złotych Globów przejdzie do historii za sprawą przemówienia Meryl Streep. Aktorka, która odbierała nagrodę za całokształt twórczości, w ostrych słowach skrytykowała Donalda Trumpa. Artystkę postanowił wesprzeć Robert De Niro, który wysłał do niej list z podziękowaniem za przemowę.

Share
De Niro wspiera Meryl StreepŹródło: PAP, fot: Dennis Van Tine/Geisler-Fotopres
d3kn67l

- Powiedziałaś to pięknie. Mam wiele szacunku za to, że zrobiłaś to w czasie gdy świat zachwycał się twoimi osiągnięciami. Twój głos, przez wzgląd na twoją elegancję i inteligencję, jest donośny. Zachęcasz innych, by mówili głośno, tak żeby ich głosy były słyszane. To ważne, byśmy wszyscy mówili głośno. - napisał aktor w liście, którego treść opublikował magazyn "People".

Przypomnijmy, że w trakcie kampanii prezydenckiej De Niro był jednym z kilku aktorów, którzy ostro atakowali kandydata Republikanów. W licznych wpisach na Twitterze oraz w filmikach aktor wyrażał swoje niezadowolenie z postawy Trumpa, mówił nawet o tym, że chętnie uderzyłby go w twarz.

PAP/EPA
Źródło: PAP/EPA

Streep podczas swojego przemówienia, nie wymieniając nazwiska Trumpa, skrytykowała go za rasistowskie komentarze oraz za parodiowanie niepełnosprawnego reportera w czasie jednego z przemówień. Aktorka z przerażeniem zwróciła również uwagę na to, że takie zachowanie w czasie wystąpienia publicznego jest cichym przyzwoleniem na szerzenie agresji dla innych.

Robert De Niro fot. Vue Movie Distribution Robert De Niro fot. Vue Movie Distribution materiał prasowy/Megafon.pl
Robert De Niro fot. Vue Movie Distribution Robert De Niro fot. Vue Movie Distribution Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl
Youtube.com
Źródło: Youtube.com
d3kn67l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kn67l
d3kn67l