Trwa ładowanie...

Demi Lovato po odwyku. Chodzi na randki i bierze udział w wyborach

Demi Lovato w lipcu przedawkowała narkotyki. Lekarze stoczyli ciężką walkę o jej życie. Po tym jak jej stan uległ poprawie trafiła na trzymiesięczny odwyk. Teraz znów jest o niej głośno. Demi Lovato wróciła do social mediów oraz spotkań z przyjaciółmi.

Demi Lovato po odwyku. Chodzi na randki i bierze udział w wyborachŹródło: Facebook.com
d2688zm
d2688zm

Demi Lovato w męskim towarzystwie

W pierwszych dniach listopada w mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze zdjęcia Demi Lovato po odbyciu odwyku. Nie było by w nich niczego niezwykłego, gdyby nie towarzyszący artystce mężczyzna, którym okazał się projektant mody Henry Levy. Para spotkała się w restauracji i jak widać na zdjęciach spędziła bardzo miło czas. Dla artystki, która otarła się o śmierć wsparcie bliskich oraz przyjaciół jest teraz bardzo ważne. Tysiące jej fanów mają nadzieję, że Demi Lovato zdoła pokonać nałóg oraz z sukcesem wróci na scenę z kolejnymi hitami.

Demi Lovato po odwyku spełnia obywatelski obowiązek

Demi Lovato po ponad trzech miesiącach wraca na Instagrama. We wtorek wokalistka po raz pierwszy od odwyku opublikowała swoje zdjęcie w mediach społecznościowych. Fani liczyli na informację o jej stanie zdrowia lub jej dalszej karierze. W zamian za to zobaczyli Demi Lovato biorącą udział w wyborach. Podpis pod zdjęciem zachęcał do wzięcia udziału w głosowaniu. Artystka podkreśla, że każdy głos ma tam znaczenie i nie można pozwolić, aby został zmarnowany. Na zdjęciu widać, że stan zdrowia Demi Lovato uległ znaczącej poprawie. 26-latka wygląda energicznie, wydaje się również, że jest szczęśliwa.

d2688zm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2688zm