WP

Demi Lovato po odwyku. Chodzi na randki i bierze udział w wyborach

Demi Lovato w lipcu przedawkowała narkotyki. Lekarze stoczyli ciężką walkę o jej życie. Po tym jak jej stan uległ poprawie trafiła na trzymiesięczny odwyk. Teraz znów jest o niej głośno. Demi Lovato wróciła do social mediów oraz spotkań z przyjaciółmi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Demi Lovato pokazuje się publicznie. Artystka chodzi na randki i bierze udział w wyborach.
Demi Lovato pokazuje się publicznie. Artystka chodzi na randki i bierze udział w wyborach. (Facebook.com)
WP

Demi Lovato w męskim towarzystwie

W pierwszych dniach listopada w mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze zdjęcia Demi Lovato po odbyciu odwyku. Nie było by w nich niczego niezwykłego, gdyby nie towarzyszący artystce mężczyzna, którym okazał się projektant mody Henry Levy. Para spotkała się w restauracji i jak widać na zdjęciach spędziła bardzo miło czas. Dla artystki, która otarła się o śmierć wsparcie bliskich oraz przyjaciół jest teraz bardzo ważne. Tysiące jej fanów mają nadzieję, że Demi Lovato zdoła pokonać nałóg oraz z sukcesem wróci na scenę z kolejnymi hitami.

Demi Lovato po odwyku spełnia obywatelski obowiązek

WP

Demi Lovato po ponad trzech miesiącach wraca na Instagrama. We wtorek wokalistka po raz pierwszy od odwyku opublikowała swoje zdjęcie w mediach społecznościowych. Fani liczyli na informację o jej stanie zdrowia lub jej dalszej karierze. W zamian za to zobaczyli Demi Lovato biorącą udział w wyborach. Podpis pod zdjęciem zachęcał do wzięcia udziału w głosowaniu. Artystka podkreśla, że każdy głos ma tam znaczenie i nie można pozwolić, aby został zmarnowany. Na zdjęciu widać, że stan zdrowia Demi Lovato uległ znaczącej poprawie. 26-latka wygląda energicznie, wydaje się również, że jest szczęśliwa.

Demi Lovato na randce

Demi Lovato bierze udział w głosowaniu

WP

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP