Trwa ładowanie...
ashton kutcher
29-09-2011 12:21

Demi Moore i Ashton Kutcher rozwodzą się!

Demi Moore i Ashton Kutcher rozwodzą się!
d4al49o
d4al49o

Najnowsze doniesienia zachodniej prasy bulwarowej nie zostawiają cienia nadziei - małżeństwo Demi Moore i młodszego od niej o 16 lat Ashtona Kutchera to już historia!

Jak dowiadujemy się z amerykańskich tabloidów, aktora miała już dość ciągłych zdrad męża, ponoć para nie żyje ze sobą już od kilku miesięcy!

Zapowiadało się na to od dłuższego czasu, ale teraz to już naprawdę koniec - powiedział informator magazynu Star. - Ashton to nałogowy zdrajca, Demi nie mogła już dłużej tego znosić. Nie zasługuje na to, by żyć dłużej w ten sposób, to bardzo bolesny czas dla niej.

Oliwy do ognia dolewa fakt, że wszystkie tabloidy donoszą, że w ostatni piątek Ashton był widziany w nocnym klubie San Diego w towarzystwie "różnych kobiet".

d4al49o

Nie da się również nie zauważyć, że pewne sygnały kryzysu można było odczytać na profilach pary na Twitterze. Demi i Ashton, którzy zazwyczaj dzielili się z fanami każdym intymnym szczegółem życia, od kilku miesięcy nie pokazują wspólnych zdjęć.

Para pobrała się w 2005 roku, na ich weselu był nawet były mąż Demi Bruce Willis, z którym do dziś oboje utrzymują bardzo dobre stosunki.

Rzecznik pary wciąż nie skomentował prasowych doniesień.

(BZe)

d4al49o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4al49o