Trwa ładowanie...
ashton kutcher

Demi Moore złożyła papiery rozwodowe!

Share
Demi Moore złożyła papiery rozwodowe!
Źródło: ONS.pl
d1ls5hq

To już pewne: małżeństwa Demi Moore i Ashtona Kutchera nie da się już uratować. Nie pomogły ani spotkania z terapeutą ani wspólny wypad do domku w górach. Zdrada, której dopuścił się aktor doprowadziła do tego, że jego małżeństwo z Moore legło w gruzach.

Demi ogłosiła wczoraj, że postanowiła zakończyć małżeństwo z niewiernym Kutcherem i złożyła papiery rozwodowe.

d1ls5hq

Z wielkim smutkiem i ciężkim sercem muszę powiedzieć, że zdecydowałam się zakończyć 6-letnie małżeństwo w Ashtonem. Jako dla kobiety, matki i żony ważne są dla mnie pewne wartości i świętości, więc postanowiłam zrobić kolejny krok w moim życiu. To czas próby dla mnie i mojej rodziny dlatego proszę o takie samo współczucie i uszanowanie prywatności, które okazalibyście każdej innej osobie w podobnej sytuacji - czytamy w oświadczeniu aktorki.

W odpowiedzi na to Ashton napisał na swoim Twitterze: Małżeństwo to jedna z najtrudniejszych rzeczy na świecie i niestety czasami się nie udaje.

Przypomnijmy: niedawno wyszedł na jaw romans 33-letniego aktora z inną kobietą. 49-letnia Demi bardzo przeżyła zdradę męża, znacznie schudła... To już druga zdrada, której dopuścił się Ashton. Rok temu również bliżej zaprzyjaźnił się z inną kobietą... Tym razem jednak mu się nie upiecze.

(KSo)

d1ls5hq

Podziel się opinią

Share
d1ls5hq
d1ls5hq