Trwa ładowanie...

Dennis Quaid ma narzeczoną młodszą o 39 lat. Nie przejmuje się krytyką

Dennis Quaid twierdzi, że młody wiek nie jest dla niego kryterium przy wyborze partnerek. Tak się po prostu zdarzyło, że ostatnio spotykał się z dwa razy młodszą modelką, a jego nowa narzeczona ma zaledwie 26 lat.

Dennis Quaid ma narzeczoną młodszą o 39 lat. Nie przejmuje się krytykąŹródło: Getty Images
dj7dst6
dj7dst6

Dennis Quaid jeszcze w grudniu 2018 r. pojawiał się w towarzystwie 32-letniej Santy Auziny. W maju 2019 r. został po raz pierwszy publicznie przyłapany z 26-letnią studentką, Laurą Savoie. Niedługo potem para wyjechała wspólnie w najbardziej wysunięty na północ przylądek Oahu. To tam aktor wyjął wielki pierścionek i poprosił partnerkę o rękę. - Robiła nam wtedy selfie, a ja zapytałem: Wyjdziesz za mnie? Laura upadła z wrażenia - wyznał Quaid.

Obejrzyj: Wywiad z Dennisem Quaidem o filmie "Był sobie pies"

65-letni aktor zdaje sobie sprawę, że nie każdy patrzy przychylnie na jego związek z o wiele młodszą kobietą. Ale do wszelkiej krytyki podchodzi z dystansem i nie bierze hejtu na poważnie.

- Wcale nas to nie rusza. Każdy patrzy z perspektywy własnego życia, więc nie mogę komentować tego, co ktoś czuje. Nie mogę się nawet na to złościć – mówił Quaid w "Guardianie". Aktor podkreślił przy okazji, że związki z młodymi kobietami nie wynikają u niego ze szczególnych preferencji.

dj7dst6

- Nie było tak, że wychodziłem i szukałem kogoś znacznie młodszego ode mnie. Laurę poznałem na spotkaniu biznesowym i później nasza relacja zaczęła się rozwijać – tłumaczył gwiazdor znany m.in. z filmów "Pojutrze" i "Daleko od nieba".

- Nie masz kontroli nad tym, w kim się zakochujesz. Ja nie zakochuję się łatwo, ale nie mogę pozwolić, by myślenie innych ludzi przejęło kontrolę nad moim życiem. Byłem żonaty trzy razy i to będzie ostatni raz. Wiem to. Czuję, że znalazłem życiową partnerkę – dodał aktor.

Quaid przez 5 lat był mężem aktorki P.J. Soles, później związał się z Meg Ryan (rozwiedli się po 10 latach) i agentką nieruchomości Kimberly Buffington. Ostatnie małżeństwo zakończyło się w 2018 r., z czego ostatnie 6 lat byli w separacji. Buffington urodziła mu bliźniaki. Quaid ze związku z Meg Ryan ma dorosłego syna Jacka, który również jest aktorem ("Igrzyska śmierci", serial "The Boys").

dj7dst6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj7dst6