Trwa ładowanie...
d438209

Dido wraca po latach i zagra w Polsce. Jedyny taki koncert

Dido wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Autorka refrenu z hitu Eminema "Stan" pojawi się w listopadzie tego roku w Poznaniu. Pokaże się na scenie pierwszy raz od kilkunastu lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dido wraca po latach i zagra w Polsce. Jedyny taki koncert
Dido wraca po latach i zagra w Polsce. Jedyny taki koncert (East News)
d438209

Dido zagra w Polsce

Dido pojawi się w Polsce tylko jeden raz. Zagra koncert 16 listopada 2019 roku w Poznaniu w Sali Ziemi Poznań Congress Center.

Dido to popowa wokalistka, której kariera rozwinęła się na przełomie XX i XXI wieku za sprawą płyty "No Angel" - na świecie sprzedano 22 mln egzemplarzy.

d438209

Każde kolejne wydawnictwo okazało się podobnym sukcesem. Utwór "Here With Me" znalazł się w ścieżce dźwiękowej filmu "Love Actually" czy "Bridget Jones: W pogoni za rozumem". Wydany w 2010 roku singiel "Everything to Lose" pojawił się w filmie "Seks w wielkim mieście 2".

Ostatni album piosenkarki, "Still on My Mind", ukazał się w marcu 2019 roku. W ramach promocji płyty Dido wyruszy w pierwszą od 15 lat trasę koncertową. "Still On My Mind" to album, na którym Dido pokaże się w różnych odsłonach, od jej ulubionego hip-hopu, po folkowe brzmienia. Cała płyta to zmysłowa mieszanka stylów i gatunków, znajdziemy na niej także trochę elektroniki i tanecznych rytmów.

Piosenkarka kojarzona jest jednak przede wszystkim z refrenem do utworu Eminema "Stan" z 2002 roku.

Bilety na koncert Dido w Poznaniu będą do kupienia od czwartku 9 maja od godziny 10:00 na stronie ebilet.pl.

d438209

Podziel się opinią

Share

d438209

d438209