Trwa ładowanie...
d4b7ejm

Dino d’Santiago odwiedzi Polskę. Zagra w siedmiu polskich miastach

Dino d’Santiago to wspaniały młody artysta portugalski, który zaczynał w kościelnych chórach i śpiewał gospel. Aż na swej drodze spotkał Tito Parisa i w mgnieniu oka stał się jednym z najważniejszych artystów luzofońskich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dino d’Santiago odwiedzi Polskę. Zagra w siedmiu polskich miastach
(Materiały prasowe)
d4b7ejm

Porzucił soul, odkrył wibrujące w swojej krwi korzenie afrykańskie, pięknie, odważnie i odkrywczo zaczął łączyć tradycyjne morny, koladeiry i fanany z muzyką współczesną, rytmami europejskimi, amerykańskimi.

Pamiętając rolę jaką w jego karierze odegrał Tito, sam udziela się na płytach innych, poszukuje i odkrywa jeszcze młodszych od siebie, szefuje kabowerdyjskim festiwalom i wreszcie i na szczęście nie zapomina o nagrywaniu swoich własnych nowych pieśni – właśnie z najnowszą ich kolekcją przyjeżdża do Polski i przedstawi ją podczas lutowej trasy koncertowej w naszym kraju.

Już 4 lutego wystąpi w Wejherowie, 5.02. w Toruniu, a 7.02. w Warszawie; potem jeszcze w Bielsku-Białej, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi.

Dino po raz pierwszy odwiedził Polskę w 2017 roku, otwierał wtedy Siesta Festival w Gdańsku, dał jednego dnia dwa gorące koncerty w Filharmonii Bałtyckiej i rozkochał zebraną tam polską publiczność.

d4b7ejm

Wiemy już czego możemy się spodziewać: słońca, energii, gorących uczuć, porywających rytmów i lirycznych chwil. Dino tańczy, śpiewa, kieruje swoim zespołem rozgrzewa publiczność do czerwoności – wszystko to przyda nam się w zimowe lutowe wieczory i doda energii, by przygotować się na kolejną już edycję Gdańsk LOTOS Siesta Festival, który jak zwykle pod koniec kwietnia.

Bilety na koncerty Dino d’Santiago już w ebileteriach. Zapraszamy

d4b7ejm

Podziel się opinią

Share

d4b7ejm

d4b7ejm