Trwa ładowanie...
dn4upn1

DJ Adam Sky nie żyje. Artysta zmarł ratując swoją przyjaciółkę

DJ Adam Sky nie żyje. Jeden z najpopularniejszych australijskich dj-ów zginął na skutek wykrwawienia. 42-letni mężczyzna próbował ratować swoją przyjaciółkę, która wypadła z balkonu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
DJ Adam Sky nie żyje. Artysta zmarł ratując swoją przyjaciółkę
DJ Adam Sky nie żyje. Artysta zmarł ratując swoją przyjaciółkę (Materiały prasowe)
dn4upn1

DJ Adam Sky nie żyje - przyczyna zgonu

DJ Adam Sky (właśc. Adam Neat) nie żyje. Znany australijski dj zginął w sobotę, 4 maja, w jednym z kurortów na indonezyjskiej wyspie Bali. Mężczyzna zmarł w wieku 42 lat.

Z doniesień zagranicznych mediów wynika, że Adam Sky zginął podczas próby ratowania swojej przyjaciółki, która spadła z wysokości 4 metrów w okolicach basenu i doznała wielu obrażeń. Mężczyzna wybił szybę w drzwiach, a spadające kawałki szkła zraniły go przecinając aortę. Muzyk został znaleziony martwy w kałuży krwi. Pomimo podjętych prób nie udało się go uratować.

dn4upn1

Informacja o śmierci została ogłoszona na profilach artysty w mediach społecznościowych.

"Z ogromnym smutkiem potwierdzamy, że Adam Neat zmarł w tragicznym wypadku, próbując pomóc przyjaciółce, która odniosła obrażenia. Bliscy i przyjaciele Adama są w drodze na Bali, by załatwić wszystkie formalności. Prosimy was o uszanowanie prywatności rodziny w czasie, gdy wszyscy musimy zmierzyć się z naszą tragiczną stratą " - czytamy na profilach australijskiego DJ-a w mediach społecznościowych.

DJ Adam Sky - kariera dj’a

DJ Adam Sky w zeszłym roku zdobył trzecie miejsce w kategorii najpopularniejszego dj’a w Azji.

Uznawany był za wschodząca gwiazdę australijskiego dj-ingu. Na swoim koncie miał współpracę z takimi artystami jak Fat Boy Slim, David Guetta czy The Scissor Sisters.

dn4upn1

Podziel się opinią

Share

dn4upn1

dn4upn1