Trwa ładowanie...
d299tza

"Dlaczego Angelina torturuje Brada?". Tabloid ujawnia brudne kulisy rozwodu gwiazd

Angelina Jolie gra nieczysto, wykorzystuje dzieci jako broń i publicznie upokarza Brada Pitta. Amerykański tabloid ujawnia nieznane kulisy głośnego rozwodu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie i Brad Pitt razem na premierze w 2015 r. Takie chwile to już niestety przeszłość
Angelina Jolie i Brad Pitt razem na premierze w 2015 r. Takie chwile to już niestety przeszłość (Getty Images)
d299tza

Choć od rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie minęło kilka miesięcy, na jaw wciąż wychodzą nowe szczegóły dotyczące okoliczności głośnego rozstania. Dodajmy, że bardzo bolesne dla każdej ze stron, ale też i dzieci.

W najnowszym numerze amerykańskiego tabloidu "US Weekly" poświęcono kulisom rozwodu gwiazd aż 4 strony. Artykuł zapowiada okładka ze wszystko mówiącym nagłówkiem: "Dlaczego Angelina torturuje Brada?".

Materiały prasowe

"US Weekly" twierdzi, że Jolie gra nieczysto, wykorzystuje dzieci jako broń i publicznie upokarza swojego eks. To właśnie przez to od rozstania 3 lata temu do rozwodu w kwietniu 2019 r. minęło tyle czasu.

d299tza

ZOBACZ TEŻ: Angelina Jolie ma świetne relacje z byłym mężem

Magazyn powołuje się na słowa anonimowego źródła, które donosi, że Angie rozgrywa byłego męża dziećmi:

"Angie zaskakuje Brada, ponieważ jest bardzo przyjazna i miła w jednej minucie, a potem zimna i bezwzględna w następnej. Wszystko jest dogadane, a następnego dnia on dostaje telefon od jednego z jej współpracowników, że spotkanie nie jest możliwe bez wyjaśnienia przyczyn".

To właśnie odwoływanie widzeń ma być środkiem do psychicznego maltretowania Pitta. Rzeczywiście w 2018 r. sędzia upomniał Angie, żeby nie utrudniała widzeń z ojcem. Groziła jej utrata podstawowej opieki nad 6 dzieci.

d299tza

Jolie ma być też wściekła, bo nie może wyprowadzić się za granicę z dziećmi – muszę mieszkać tam, gdzie ojciec. Czyli w Los Angeles. I dlatego ma się mścić.

Tabloid twierdzi też, że aktorka robi wszystko, aby zniechęcić dzieciaki do kontaktów z ojcem. Oczywiście, można powiedzieć - to tylko plotki tabloidu. Ale o niesnaskach w rodzinie aktorki mówi się już do jakiegoś czasu.

Ostatnio "National Enquirer" pisał o konflikcie Jolie i jej córki Shiloh. 13-latka groziła ucieczką z domu, bo obwinia Angelinę o rozstanie i problemy emocjonalne ojca, który długi czas po rozstaniu nie potrafił się pozbierać. Dziewczynka miała błagać ojca, żeby pozwolił jej się wprowadzić.

d299tza

Podziel się opinią

Share

d299tza

d299tza