Trwa ładowanie...
07-01-2017 09:22

Dlaczego wciąż nie ma daty pogrzebu George'a Michaela?

Od śmierci George’a Michaela minęły już prawie 2 tygodnie. Brytyjski piosenkarz, kompozytor i producent muzyczny zmarł 25 grudnia, w pierwszy dzień świąt. Jego ciało odnalazł partner muzyka, z którym związany był od 2012 roku. Początkowo mówiło się, że przyczyną zgonu była niewydolność serca, która miała być następstwem chorób. Obecnie nie jest to już takie pewne. Angielska policja bierze pod uwagę także inne okoliczności. Z tego powodu wciąż nie jest znana data pogrzebu Michaela.

Share
Dlaczego wciąż nie ma daty pogrzebu George'a Michaela?Źródło: ONS.pl
d1g4yc8

Wokalista od lat borykał się z nawracającym zapaleniem płuc. Nigdy nie dbał o zdrowie, nadużywał alkoholu i narkotyków. Wydawało się, że właśnie to przyczyniło się do śmierci George’a. Krótko po jego śmierci pojawiły się jednak doniesienia, które rzuciły inne światło na tę sprawę. Niektórzy zastanawiali się, dlaczego karetka pogotowia i policja przyjechały do domu Michaela po południu, podczas gdy ciało artysty jego partner miał znaleźć już rano. Na dodatek informację o śmierci piosenkarza przez kilka godzin trzymano w tajemnicy.

Jakby tego było mało, Fadi Fawaz, partner muzyka, na swoim koncie na Twitterze opublikował szokujące informacje.

Jedyną rzeczą, jakiej chciał George, była śmierć. Wielokrotnie próbował się zabić i w końcu mu się udało - czytamy. Bardzo się kochaliśmy, byliśmy ze sobą niemal 24 godziny na dobę.

d1g4yc8

Wpisy szybko jednak zniknęły. Fotograf zamknął swoje twitterowe konto, a magazynowi "Mirror" powiedział: Jestem zszokowany całą sytuacją. Moje konto na Twitterze zostało zhakowane i zamknięte. To trochę przerażające, jeśli mam być szczery. Nie napisałem tych tweetów.

Sytuacja ta zaniepokoiła jednak śledczych, którzy postanowili raz jeszcze przesłuchać Fawaza. Jak donosi "Daily Mail", w sprawę zaangażowali się także detektywi. Zażądali od paparazzi zdjęć wykonanych pod domem muzyka. Chcą dokładnie sprawdzić, kto 25 grudnia wchodził do budynku i go opuszczał. Przeprowadzone mają być też dodatkowe badania toksykologiczne. Data pogrzebu gwiazdora wciąż nie jest więc znana.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
d1g4yc8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g4yc8
d1g4yc8