Trwa ładowanie...

Długo trzymali to w tajemnicy. Wojciech Modest Amaro zdradził płeć przyszłego dziecka

W ostatnich latach mamy okazję obserwować modę na imprezy przedporodowe, które pomagają przyszłym mamom dzielić się szczęściem z kręgiem najbliższych kobiet. Żona Wojciecha Modesta Amaro zorganizowała "Baby Shower" w klimacie słowiańskim.

Długo trzymali to w tajemnicy. Wojciech Modest Amaro zdradził płeć przyszłego dzieckaŹródło: East News, fot: Bartosz Krupa/East News
d4jo1v4

To było wielkie zaskoczenie. Wojciech Modest Amaro i jego małżonka Agnieszka dopiero w marcu potwierdzili informację, że spodziewają się dziecka. A wszystko przez pojawienie się na jednej z branżowych imprez, na których brzuszek Agnieszki był już wyraźnie zaokrąglony. W ostatnich dniach Wojtek podzielił się na Instagramie zdjęciem z "Baby Shower". Rozwiązanie najwyraźniej jest już bardzo blisko.

Na zdjęciu żona Wojtka otoczona jest przez tłum przyjaciółek, a impreza odbywa się w iście słowiańskim klimacie. Ale to nie wszystko. Dzięki krótkiemu opisowi pod zdjęciem, Wojciech Modest Amaro zdradził również płeć dziecka.

d4jo1v4

"Tłum kobiet czeka na mojego syna. Ja też!!!" - napisał na Instagramie.

Fani odpowiedzieli natychmiastowo: "Żona pięknie wygląda", "Piękną ma pan żonę", "Dobrze wiedzieć, że innym się układa".

Wśród gości zaproszonych na "Baby Shower", pojawiła się też dziennikarka "Dzień dobry TVN", Katarzyna Olubińska, która pozwoliła sobie skomentować zdjęcie.

"Ale to było miłe czekanie" - napisała za pośrednictwem social mediów.

Przypomnijmy, że do tej pory para wychowywała wspólnie Karolinę, Zuzannę i Nicolasa, ale tylko chłopiec jest biologicznym dzieckiem Wojciecha Modesta Amaro. Kolejne, czwarte dziecko musi być nie lada wyzwaniem ale i wielkim szczęściem.

d4jo1v4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jo1v4