Trwa ładowanie...
d36v2ak

Do sieci wyciekło CV Meghan Markle. Księżna może pochwalić się zaskakującymi umiejętnościami

Księżna Meghan nie tylko posiada zdolności aktorskie, ale również biegle mówi w kilku językach oraz świetnie odnajduje się w balecie i kickboxingu. Jej CV skrywało do tej pory wiele tajemnic.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Księżna Meghan skrywa wiele tajemnic
Księżna Meghan skrywa wiele tajemnic (Getty Images)
d36v2ak

Nie jest tajemnicą, że zanim Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego, związana była z Hollywood. Pracowała jako aktorka, a widzowie pokochali ją za rolę ambitnej asystentki Rachel w serialu "W garniturach". Gdy wstąpiła do rodziny królewskiej, musiała zrezygnować z czerwonego dywanu i pracy przed kamerą. Wydawało się, że raz na zawsze odcięła się od medialnej przeszłości.

Ostatnio do mediów trafiło CV Meghan, która w wieku 24 lat, jak każda początkująca aktorka, poszukiwała pracy. Z dokumentu możemy dowiedzieć się kilku ciekawostek o przyszłej księżnej.

Na pierwszy rzut oka rzuca się informacja na temat wyglądu. Meghan ma brązowe oczy i włosy, waży zaledwie 51 kilogramów i mierzy 170 cm wzrostu. Oprócz wypisanego doświadczenia w zawodzie (m.in. zagranych ról w filmach, serialach i teatrze) znajdziemy tam również rubrykę zatytułowaną "specjalne umiejętności".

d36v2ak

Okazało się, że panna Markle trenowała kickboxing, tańczyła balet i jazz oraz stepowała. Niewielu fanów rodziny królewskiej wiedziało też, że Meghan biegle mówi w języku hiszpańskim i francuskim. Oprócz tego może pochwalić się znajomością południowych akcentów języka francuskiego, hiszpańskiego i argentyńskiego. Zaskakujące, prawda?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d36v2ak

Podziel się opinią

Share
d36v2ak
d36v2ak