WP

Do sieci wyciekło CV Meghan Markle. Księżna może pochwalić się zaskakującymi umiejętnościami

Księżna Meghan nie tylko posiada zdolności aktorskie, ale również biegle mówi w kilku językach oraz świetnie odnajduje się w balecie i kickboxingu. Jej CV skrywało do tej pory wiele tajemnic.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan skrywa wiele tajemnic
Księżna Meghan skrywa wiele tajemnic (Getty Images)
WP

Nie jest tajemnicą, że zanim Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego, związana była z Hollywood. Pracowała jako aktorka, a widzowie pokochali ją za rolę ambitnej asystentki Rachel w serialu "W garniturach". Gdy wstąpiła do rodziny królewskiej, musiała zrezygnować z czerwonego dywanu i pracy przed kamerą. Wydawało się, że raz na zawsze odcięła się od medialnej przeszłości.

Ostatnio do mediów trafiło CV Meghan, która w wieku 24 lat, jak każda początkująca aktorka, poszukiwała pracy. Z dokumentu możemy dowiedzieć się kilku ciekawostek o przyszłej księżnej.

Na pierwszy rzut oka rzuca się informacja na temat wyglądu. Meghan ma brązowe oczy i włosy, waży zaledwie 51 kilogramów i mierzy 170 cm wzrostu. Oprócz wypisanego doświadczenia w zawodzie (m.in. zagranych ról w filmach, serialach i teatrze) znajdziemy tam również rubrykę zatytułowaną "specjalne umiejętności".

WP

Okazało się, że panna Markle trenowała kickboxing, tańczyła balet i jazz oraz stepowała. Niewielu fanów rodziny królewskiej wiedziało też, że Meghan biegle mówi w języku hiszpańskim i francuskim. Oprócz tego może pochwalić się znajomością południowych akcentów języka francuskiego, hiszpańskiego i argentyńskiego. Zaskakujące, prawda?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP