Trwa ładowanie...
d13unxn

Dobry czas Małgorzaty Kożuchowskiej. Miszczak chce obsadzić ją w kolejnym serialu

Okazuje się, że niektóre nazwiska nigdy się nie przejedzą. Edward Miszczak potwierdził, że w planach stacji TVN jest kolejny wspólny projekt z ulubienicą widzów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazda jest w pierwszej trójce rankingu "Forbesa"
Gwiazda jest w pierwszej trójce rankingu "Forbesa" (ONS.pl)
d13unxn

- Chyba lepiej, jak skończymy na takim poziomie, zamiast wyciskać tę cytrynę - tłumaczyło szefostwo stacji TVN swoją decyzję o zakończeniu emisji serialu "Druga szansa” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Ta wypowiedź zrodziła wówczas plotki i domysły jakoby współpraca na planie serialu nie układała się najlepiej. Tymczasem okazuje się, że Kożuchowska i Miszczak pracują nad nowym pomysłem.

- Nie można dawać gwiazdy z serialu na serial, bo nikt w to nie uwierzy. Małgorzata Kożuchowska jest bardzo dużą, wielką aktorką, która wymaga fajnej oferty. Ona wie i my wiemy, że takich procesów się nie przyspiesza. Nie można robić tego na siłę. Ona razem z nami pracuje nad nowym pomysłem, jak będziemy gotowi to powiemy - powiedział Edward Miszczak.

To sprawia, że aktorka trafiła do czołówki rankingu celebrytów "Forbesa", który uplasował ją na trzecim miejscu wśród polskich gwiazd z największym potencjałem reklamowym. W praktyce oznacza to, że jej nazwisko przyciąga więcej widzów, co stacja może wykorzystać zwiększając stawki za emisję reklam w przerwie serialu. Aktorka pojawiła się zaraz za Dorotą Wellman i Martyną Wojciechowską.

d13unxn

*Serial "Druga szansa" był emitowany przez dwa lata, a nakręconych było w sumie 5 sezonów. Oprócz Kożuchowskiej, główne role zagrali: Rafał Królikowski, Michał Żurawski, Maja ostaszewska oraz Bartłomiej Świderski. *

d13unxn

Podziel się opinią

Share

d13unxn

d13unxn