Trwa ładowanie...
d420yvh

Dobrze mieć przyjaciół. Przetakiewicz pomogła Hannie Lis po rozstaniu

Polska żyje rozstaniem Hanny i Tomasza Lis. I choć dziennikarka zapewnia, że nie zamierza na ten temat dyskutować z prasą, to media i tak mają niezawodne sposoby, by potwierdzić lub obalić niektóre informacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hanna Lis może liczyć na wsparcie przyjaciół
Hanna Lis może liczyć na wsparcie przyjaciół (ONS.pl)
d420yvh

Jaki czas temu plotkowano, że po rozstaniu z Tomaszem, Hanna przeniosła się z Konstancina do swojego warszawskiego mieszkania. Tymczasem okazuje, że w pierwszych dniach po rozstaniu dziennikarka korzystała z pomocy bliskiej przyjaciółki, partnerce Jana Kulczyka, Joannie Przetakiewicz – To bardzo ciężkie chwile, wiem, bo sama przez nie przechodziłam – powiedziała "Faktowi” Joanna.

Instagram.com

Milionerka zaoferowała Hannie wparcie. Przyjaciółka zatrzymała się u niej w domu na kilka dni – * Najlepsze co możemy zrobić w takiej sytuacji, to nie oceniać. Czasami tak się życie układa, że trzeba podejmować bradzo trudne i bolesne decyzje *– dodaje była partnerka Kulczyka.

d420yvh

Hanna i Tomasz Lisowie rozstali się po ponad 10 latach wspólnej drogi. Do tej pory byli uważani za zgrany team nie tylko w związku ale również w pracy. Para razem pracowała w telewizji Polsat, a potem wspólnie przeniosła się do Telewizji Polskiej, którą opuścili po zmianie kierownictwa w 2017 r.

d420yvh

Podziel się opinią

Share

d420yvh

d420yvh