Trwa ładowanie...
d4cxxq2

Dobrze mieć przyjaciół. Przetakiewicz pomogła Hannie Lis po rozstaniu

Polska żyje rozstaniem Hanny i Tomasza Lis. I choć dziennikarka zapewnia, że nie zamierza na ten temat dyskutować z prasą, to media i tak mają niezawodne sposoby, by potwierdzić lub obalić niektóre informacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Hanna Lis może liczyć na wsparcie przyjaciół
Hanna Lis może liczyć na wsparcie przyjaciół (ONS.pl)
d4cxxq2

Jaki czas temu plotkowano, że po rozstaniu z Tomaszem, Hanna przeniosła się z Konstancina do swojego warszawskiego mieszkania. Tymczasem okazuje, że w pierwszych dniach po rozstaniu dziennikarka korzystała z pomocy bliskiej przyjaciółki, partnerce Jana Kulczyka, Joannie Przetakiewicz – To bardzo ciężkie chwile, wiem, bo sama przez nie przechodziłam – powiedziała "Faktowi” Joanna.

   Instagram.com
(Instagram.com)

Milionerka zaoferowała Hannie wparcie. Przyjaciółka zatrzymała się u niej w domu na kilka dni – * Najlepsze co możemy zrobić w takiej sytuacji, to nie oceniać. Czasami tak się życie układa, że trzeba podejmować bradzo trudne i bolesne decyzje *– dodaje była partnerka Kulczyka.

d4cxxq2

Hanna i Tomasz Lisowie rozstali się po ponad 10 latach wspólnej drogi. Do tej pory byli uważani za zgrany team nie tylko w związku ale również w pracy. Para razem pracowała w telewizji Polsat, a potem wspólnie przeniosła się do Telewizji Polskiej, którą opuścili po zmianie kierownictwa w 2017 r.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4cxxq2

Podziel się opinią

Share
d4cxxq2
d4cxxq2