Trwa ładowanie...

Dociekliwi internauci pytają: "Dzieci nie mają czasem obowiązku szkolnego?". Rozenek szybko odpowiedziała

Rodzina Majdanów wybrała się na wspólne wakacje do Tajlandii. Tam korzystają z czasu wolnego i błogiego lenistwa. Internauci z ciekawości zaczęli pytać o to, czy dzieci nie powinny być przypadkiem teraz w szkole... Małgorzata wytłumaczyła i odpowiedziała na wszystkie uszczypliwości ze strony internautów.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Dociekliwi internauci pytają: "Dzieci nie mają czasem obowiązku szkolnego?". Rozenek szybko odpowiedziałaŹródło: Instagram.com, fot: www.instagram.com/m_rozenek
d308b5d

Jak wiadomo, ferie zimowe dla województwa mazowieckiego dawno się skończyły. Internautom nie uszło to uwadze i zaczęli pod opublikowanymi zdjęciami wypytywać, czy dzieci mają indywidualny tok nauczania i czy są zwolnione z obowiązku chodzenia do szkoły.

- "Hmmm, dzieci nie mają czasem obowiązku szkolnego? Ferie w Warszawie się skończyły”, "Ostatnio sobie o Was myślałam i chciałam zapytać, z czystej ciekawości, jak rozwiązujecie Małgosiu "problem" szkoły, dla chłopców? Mają indywidualny tok? Jeśli tak, to na pewno mają super!” – pytano w komentarzach.

Wywiązała się żarliwa dyskusja, w której internauci podzielili się na dwa obozy. Jedni byli oburzeni tym, co robią rodzice. Drudzy natomiast bronili ich, podkreślając, że każdy może robić to, na co ma ochotę.

Do dyskusji włączyła się Małgorzata Rozenek-Majdan, która wytłumaczyła, że jej synowie uczęszczają do prywatnej szkoły francuskiej. Wobec tego uczniowie mają wolne zupełnie inaczej zaplanowane niż ci, którzy uczą się w polskich placówkach państwowych.

d308b5d

- "Nie, nie mają indywidualnego toku nauczania. W szkole francuskiej dni wolne są w innym terminie niż w polskiej szkole" – napisała Rozenek.

Zdaje się, że internauci zawsze znajdą powód do tego, żeby wbić szpilę "Perfekcyjnej". Ta jednak dzielnie broni się i wychodzi obronną ręką.

ZOBACZ TEŻ: Dziewczyna Rozenka będzie gwiazdą? "Była hitem wieczoru. Wszyscy fotoreporterzy się na nią rzucili!"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d308b5d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d308b5d