ycipk-4gr87m
News

Doda apeluje do kobiet. "A co, jeżeli jutro się rozwiodę?"

Doda od ponad roku jest szczęśliwą mężatką. Jednak z tego co mówi, nie utożsamia swojej wartości z mężczyzną u boku, bądź jego brakiem. Zachęca do takiego myślenia swoje fanki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda
Doda (East News, Fot: East News)
ycipk-4gr87m

Tajemniczy ślub Dody wstrząsnął polskim show-biznesem. Wokalistka ponad rok temu powiedziała sakramentalne "tak" Emilowi Stępniowi. Pamiętamy czasy, kiedy po nieudanym związku z poprzednim partnerem Doda zarzekała się, że nie chce już żadnych związków. Wszystko zmieniło się, kiedy jej życie odmienił obecny ukochany. Jednak wokalistka ma zdroworozsądkowe podejście do związków.

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Rabczewska o metamorfozie męża: "Zobaczył show biznes od kulis"

ycipk-4gr87m

Ostatni wpis Dody na na Instagramie pokrzepił wiele kobiet. Gwiazda opowiedziała o wartościowaniu siebie a byciu w związku.

- Jak mi się w głowie nie mieszczą komentarze typu: małżeństwo cię odmieniło, przy mężu wypiękniałaś, dzięki mężowi to inna, lepsza Doda. I piszą to głownie kobiety. Dziewczyny, nie uzależniajcie swoich wartości od mężczyzny - czytamy pod postem Dody.

Dalej piosenkarka tłumaczy, że jest szczęśliwa w małżeństwie, ale nie trwanie u boku mężczyzny jest jej największą wartością.

ycipk-4gr87m

- A co jeżeli jutro się rozwiodę? Nie będę już nic wartą,niepełną kobietą? Bzdura. Mężczyzna może to tylko docenić albo nie. Dlatego w porę uciekajcie od toksycznych idiotów żeby nie zabrali Wam tego, co w Was najlepsze! Piersi do przodu. Kobieta jest siłą - skwitowała Doda.

Zgadzacie się z jej opinią?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4gr87m

ycipk-4gr87m
ycipk-4gr87m