Doda bez ogródek o finansach: Czasami nie zarabiam na koncertach

Doda bez ogródek o finansach: Czasami nie zarabiam na koncertach

Doda od lat utrzymuje się w koncertowej czołówce polskich wykonawców. W sezonie potrafi zagrać nawet kilkadziesiąt koncertów! Piosenkarka w rozmowie z WP przyznaje jednak, że zdarza się, że na swoich występach nie zarabia, bo mocno inwestuje w ich spektakularną produkcję. Teraz na rynku debiutuje jej drugie koncertowe DVD w karierze i Rabczewska bez ogródek przyznaje, że ten projekt również nie zasili jej konta. Zobaczcie wideo:
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

- Jestem Dodą, lubię zaskakiwać swoich fanów i inwestować w naszą znajomość. Niejednokrotnie jest tak, że nawet nie zarabiam na swoich koncertach, byle oni byli zadowoleni i zszokowani tym, co zobaczą na scenie. Zarobił mój zespół, ja już tak naprawdę nie muszę tego robić, bo mam inne źródła zarobków. W związku z tym płytę, którą wydaję, "Riotka Tour", wydaję dlatego, żeby każdy fan cieszył się z tego i miał bogatą szufladkę pod hasłem "D" - tłumaczy w rozmowie z WP Doda.

- Nie jestem na minusie po tym DVD, bo jestem dobrą bizneswoman i wiem jak rozporządzać pieniędzmi. Ale wiem, że jeśli moje koleżanki i koledzy z branży dowiedzieliby się ile to kosztuje, to w ogóle nie chcieliby tego zrobić. Są nastawieni na zysk - dodaje.

Zamierzacie kupić nowe koncertowe DVD Dody?

Zobacz też: Szalona Doda za kierownicą karetki!

ONS.pl
Podziel się
ONS.pl
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.