ycipk-4d0urb

Doda chciała zaskoczyć męża. Popełniła wielki błąd

Doda chciała zrobić niespodziankę mężowi. Postanowiła go zabrać do Izraela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda
Doda (Instagram.com)
ycipk-4d0urb

14 kwietnia Doda i Emil Stępień obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Para pobrała się w Marbelli w Hiszpanii w tajemnicy przed wszystkimi. W uroczystości wzięli udział tylko najbliżsi znajomi i rodzina. Wokalistka poinformowała o wszystkim dopiero po fakcie.

W miniony weekend para miała, co świętować. Doda postanowiła zrobić mężowi niespodziankę i zabrać go do Izraela.

ZOBACZ: Doda stworzyła najpiękniejszą scenę w Polsce? "Nie było rewii, a i tak były tłumy"

ycipk-4d0urb

- Ponieważ Emil jest bardzo wierzącą osobą, zależało mi na tym, żeby być w Jerozolimie. Wszystko załatwiłam, bardzo się cieszyliśmy, że lecimy do Izraela, że pokażę mu wszystkie miejsca, które znam. Mało tego, powiedział, że pierwszy raz nie będzie leżał na plaży, tylko że będzie zwiedzał i już nie może się tego doczekać - powiedziała piosenkarka na Instagramie.

Po wylądowaniu wokalista podała taksówkarzowi adres hotelu. Kierowca zauważył, że para znajduje się w złym kraju. Hotel, który zarezerowała Rabczewska mieści się w Jordanii.

- Więc jesteśmy teraz, oprócz tego, że w d**e, po całej nocy szukania najbliższego hotelu w Izraelu, który będzie przy strefie granicznej z Jordanią, jesteśmy właśnie w hotelu i czekamy w kolejce. Ja naprawdę nie wiem, jak to się stało, Emil - dodała.

ycipk-4d0urb

Emil Stępień nie wydawał się przejęty całym zajściem. Cieszył się, że może spędzić czas z żoną.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4d0urb

ycipk-4d0urb
ycipk-4d0urb