Trwa ładowanie...
d20431a

Doda dała czadu przed Guns N' Roses?

Koncert Guns N' Roses w Gdańsku był długo wyczekiwany przez polskich fanów. Axel Rose i spółka mają w Polsce wierne grono odbiorców. Do jednych z nich należy Doda. Piosenkarka od kilku tygodniu przygotowywała się do występu przed legendami rocka. Razem z zespołem Virgin supportowała gwiazdę wieczoru. Jak jej poszło?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda dała czadu przed Guns N' Roses?
(Instagram.com)
d20431a

Rabczewska w wielu wywiadach podkreślała, że Slash, charyzmatyczny gitarzysta zespołu, jest jednym z jej ulubionych muzyków. W związku z tym Dorota przygotowała dla niego prezent. Jest to nie byle co. Piosenkarka zleciła stworzenie specjalnego roweru w kształcie gitary. Muzyk nigdy nie ukrywał, że jest miłośnikiem jazdy na BMX-ach. Z całą pewnością będzie zaskoczony niespodzianką.

   Instagram.com
(Instagram.com)

Doda miała gwiazdorskie wejście na scenę. Występ przed tak wielką publicznością musiał być dla niej niezwykłym przeżyciem. Wokalistka musiała się też uzbroić w stalowe nerwy, ponieważ kilka tygodni temu fani Guns N' Roses mocno krytykowali występ Virgin przed ich ukochanym zespołem. Muzyka na szczęście jednoczy i Rabczewska została przywitana gromkimi brawami.

Nie ma się jednak co czarować. Doda była tylko przystawką przed gwiazdą wieczoru. Widać to po wpisach na Twitterze.

d20431a

Podziel się opinią

Share
d20431a
d20431a