Trwa ładowanie...
dva6wy4
News

Doda dała swoim rodzicom samochód pod choinkę. "Serce wali jak szalone"

Święta Bożego Narodzenia to czas, który spędzamy w gronie najbliższych. Na chwilę zapominamy o tym, co dzieje się dookoła i cieszymy się wspólnie spędzonym czasem. Doda w ten świąteczny czas postanowiła uchylić rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego i na Instagramie zrelacjonowała niespodziankę, jaką przygotowała rodzicom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Doda zaskoczyła swoich rodziców i zrobiła im niespodziankę
Doda zaskoczyła swoich rodziców i zrobiła im niespodziankę (Instagram.com)
dva6wy4

Doda jest jedną z najbardziej popularnych i kontrowersyjnych wokalistek. Jak większość gwiazd korzysta z mediów społecznościowych, gdzie utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Tym razem postanowiła zrelacjonować wręczenie wyjątkowego prezentu dla rodziców.

Zależy Ci na dobrym wyglądzie, ale masz ograniczony budżet? Zobacz, jakie zniżki oferuje strona Sephora wyprzedaże

Na samym początku rodzice otworzyli malutki podarunek, w którym, jak się okazało, był kluczyk do auta. Doda zaprowadziła swoich rodziców na zewnątrz, pokazując samochód marki Mercedes z rejestracją, na której było napisane "Kocham Was".

Prezent Dody dla rodziców. Instagram.com
Prezent Dody dla rodziców. (Instagram.com)

Dorota Rabczewska w jednym z filmików zapytała tatę: - Co myślisz?
Rozemocjonowany tata artystki odpowiedział: - Co myślę? Serce wali jak szalone!

dva6wy4

Rzeczywiście, prezent robi wrażenie. Warto zaznaczyć, że Dorota Rabczewska zawsze powtarzała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Niewątpliwie widać to z realcji, którą artystka prowadzi na profilach w mediach społecznościowych.

Rodzice Dody. Instagram.com
Rodzice Dody. (Instagram.com)

Jak podoba wam się prezent dla rodziców Dody?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dva6wy4

Podziel się opinią

Share
dva6wy4
dva6wy4