Trwa ładowanie...
d2ah2e7

Doda i Emil wydali na ślub majątek. Ta kwota zwala z nóg

Piękna ceremonia odbyła się w Hiszpanii, a pojawili się na niej tylko najbliżsi pary. Zakochani zadbali o każdy szczegół.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda i Emil wydali majątek na ślub
Doda i Emil wydali majątek na ślub (Facebook.com)
d2ah2e7

"Fakt" wyliczył, ile w przybliżeniu mógł kosztować ślub wokalistki i producenta filmowego. To majątek! Na ślubie w Marbelli pojawiło się 50 gości. Rabczewska i Stępień wszystkim zapewnili transport z Polski do Hiszpanii, a dodatkowo opłacili luksusowy hotel na trzy doby. Przypomnijmy, że cena za noc w Villi Pardiena w pokoju dwuosobowym kosztuje 1300 zł.

Doda zaprezentowała się wprzepięknej sukni zakupionej w Dubaju. Cena strojów na ceremonię i poprawiny to koszt ok. 90 tys. zł. Do tego należy doliczyć wspomniane zakwaterowanie dla gości - 130 tys. zł, a także przelot do Hiszpanii - 60 tys. zł. Oczywiście nie można zapomnieć o obrączkach i pierścionku zaręczynowym. To był największy wydatek pary młodej - 400 tys. zł. Przepiękną sesję zdjęciową wykonała hiszpańska fotografka, której zakochani zapłacili 25 tys. zł. Perfekcyjna fryzura i makijaż kosztowały Dodę 5 tys. zł.

Całość wyniosła parę młodą blisko 800 tys. zł. Nie da się ukryć, że młodzi zaszaleli, ale z pewnością zapamiętają ten wyjątkowy dzień do końca życia. Musiało być hucznie i z rozmachem.

d2ah2e7

ZOBACZ TAKŻE: Skromna Doda: "Dostaje propozycje grania z rożnymi artystami"

d2ah2e7

Podziel się opinią

Share

d2ah2e7

d2ah2e7