Trwa ładowanie...

Doda komentuje postawione jej zarzuty. Kpi z prokuratury.

Doda z charakterystyczną dla siebie arogancją komentuje zarzuty prokuratury. Nie traci dobrego humoru i publikuje na Instagramie mema, drwiąc z obecnej sytuacji. Grozi jej 8 lat więzienia.

Share
Doda komentuje postawione jej zarzuty. Kpi z prokuratury.
Źródło: ONS.pl
d17v0so

21 lutego Doda usłyszała kolejne zarzuty: składanie fałszywych zeznań. Wizytę w prokuraturze postanowiła skomentować. Umieściła na swoim Instagramie mema: czarnoskóry, uwodzicielsko uśmiechający się mężczyzna z dopiskiem: * "Kiedy prokurator zaprasza cię tak często, że zaczynasz żałować, że nie jest w twoim typie”.* Rabczewska uzupełniła post cytatem swojej piosenki: "Księciu jestem przeznaczona".

Mem zdobył kilkanaście tysięcy polubień i wyraźnie rozbawił fanów piosenkarki: "Hahaha @dodaqueen najlepsza nie daj się! Będzie dobrze już niedługo drinki nad oceanem będziesz pic!", "Love...love... ponad prawem.... ;)", "Dorotka duzo siły i cierpliwości dla Ciebie".

d17v0so

Doda za wszelką cenę chce udowodnić, że do sytuacji podchodzi z dużym dystansem. Przypomnijmy, że poprzednie oskarżenia dotyczyły gróźb kierowanych pod adresem byłego partnera, Emila Haidara. *W świetle aktualnych zarzutów, piosenkarce grozi 8 lat pozbawienia wolności. *

d17v0so

Podziel się opinią

Share
d17v0so
d17v0so