WP

Doda kupiła mężowi buty za kilka tysięcy złotych. Emil marudzi

Szczęście Dody kwitnie. Odkąd w jej życiu panuje miłość, jej nastawienie do świata stało się bardziej pozytywne. Doda jest oddana Emilowi jak nikomu wcześniej. Co chwila pokazuje dowody swojej miłości. Teraz jeden z tych dowodów miał konkretną cenę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Doda z mężem Emilem Stępniem (East News, Fot: eastnews)
WP

Doda konsekwentnie pokazuje, że nie przejmuje się opinią publiczną. Ani jej w głowie, żeby ograniczyć "publiczne" okazywanie uczuć. Gwiazda zaraża miłosną aurą, która ostatnio nie ustępuje w jej życiu. I dobrze!

Jednak niektórzy mogą tylko pomarzyć o życiu jak z bajki, w której aktualnie główni aktorzy to Doda i Emil. Pomarzyć można także o prezentach, jakie zakochani robią sobie nawzajem. Doda pochwaliła się na Instagramie podarkiem dla ukochanego.

Niespodzianką okazały się sportowe buty marki BALENCIAGA. Emil chyba nie był z nich do końca zadowolony.

WP

- Kupiłam mężowi buty, żeby zmienił te adidasy na jakieś ładniejsze. A on na to: co to za jakiś dziwny kształt? On nie wie, czy chce w nich chodzić... Czy wy to rozumiecie?! - komentowała Doda.

Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się

- Czuje się jak z jakiejś kreskówki, albo z bajki. Jak z "Gwiezdnych Wojen" - naigrywał się Emil z drogiego prezentu żony.

WP
Instagram.com
Podziel się

*Buty nie należą do najtańszych. Ale to, że Doda ma gest, wiadomo nie od dziś. Sprawdziliśmy i buty kosztują tyle, co pensja, o której marzy niejeden Polak. *

Materiał prasowy
Podziel się

Buty kosztują 635 funtów, czyli blisko 3200 złotych. Kupilibyście sobie je?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP