Trwa ładowanie...
d4mit95
News

Doda: Nie mogę długo wysiedzieć w gorącym mleku! FOTO

Podczas wyborczej niedzieli Dody nie opuszczał doskonały humor. Gwiazda spacerowała korzystając ze słonecznej pogody, wybrała się na głosowanie, a po spełnieniu obywatelskiego obowiązku zafundowała sobie kąpiel w mleku. Sami zobaczcie!
Podziel się
Doda
Doda (ONS.pl)
d4mit95

Nie moge długo wysiedzieć😇 w gorącym mleku kąpana 😋😋😋 - napisała na Instagramie w opisie pod fotkami (pisownia oryginalna).

W SPA towarzyszył gwieździe narzeczony, Emil Haidar. Jeden z fanów zauważył, że na fotkach widać bowiem dwie pary kapci. Poza tym, ktoś musiał zrobić Dorocie zmysłowe fotki. Artystka w komentarzu potwierdziła te przypuszczenia.

Wygląda na to, że para zażegnała niedawny kryzys, który zapoczątkowały wieści, że Haidar ma 15-letnie córki bliźniaczki, długi oraz problemy z alkoholem. Artystka wstrzymała przygotowania do ślubu. Oprócz tego postawiła Emilowi twarde warunki: najpierw odwyk, potem małżeństwo. Haidar potraktował słowa narzeczonej poważnie i kilka razy w tygodniu chodzi na spotkania grupy AA.

d4mit95

Gorące zdjęcia przedstawiające piosenkarkę w samym szlafroku, przybierającą seksowne pozy, zachwyciły jej fanów. A jak wam Doda podoba się w takim wydaniu?

Seksowne sukienki w świetnych cenach. Kliknij i sprawdź oferty >>

Doda Instagram.com
Doda
Doda Instagram.com
Doda
d4mit95

Podziel się opinią

Share

d4mit95

d4mit95