Trwa ładowanie...
d329kb7

Doda nie ukrywa swojej wagi. Gwiazda odpowiedziała fance na Instagramie

Doda jest znana ze swoich szczerych wypowiedzi, czym nie raz zaszokowała dziennikarzy. Sprawdźcie, jakiej odpowiedzi udzieliła fance na temat swojej wagi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda jest znana ze swojej szczerości
Doda jest znana ze swojej szczerości (Facebook.com)
d329kb7

Doda jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Fanów interesuje nie tylko kariera wokalna Dody, ale również jej życie prywatne. Nic dziwnego, ponieważ ekspresywna gwiazda często stawia na szczerość. Już nie raz udowodniła, że potrafi postawić na swoim, wprawiając w zdumienie zarówno dziennikarzy, jak i liczną publiczność.

Ostatnio Doda na Instagramie pochwaliła się piękną figurą. Gwiazda zrobiła zdjęcie w lustrze w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym, eksponując wdzięki. Zdjęcie nie pozostało bez odzewu! Fani nie tylko wyrażali zachwyt, ale również zaciekawieni byli wagą Dody.

Jedna z fanek zapytała bezpośrednio: "Dorotko, masz super figurę. Proszę, napisz, jaką wagę masz teraz." Instagramowiczka mogła liczyć na szczerą odpowiedź gwiazdy: "Cały czas taką samą. Niezmiennie od 3 lat 53 kg". Doda dodała również, że ma 169 cm wzrostu. Co sądzicie o odpowiedzi Dody?

d329kb7

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda przyznała się, ile waży. W zeszłym roku na InstaStory Doda weszła na wagę, by pokazać obserwatorom, że nie kłamie. Waga wskazywała właśnie 53 kg!

Instagram.com

Zobacz również:

d329kb7

Podziel się opinią

Share

d329kb7

d329kb7