Trwa ładowanie...
d16u9qb
News

Doda oburzona zachowaniem dyrektora Domu Kultury w Mstowie. Nie uszanował jej żałoby

Kilka miesięcy temu Doda odwołała serię koncertów po tym, jak zmarła jej babcia. Nie każdy potrafił zrozumieć, że potrzebuje czasu. Piosenkarka postanowiła nagłośnić skandaliczne zachowanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda
Doda (East News, Fot: East News)
d16u9qb

W czerwcu tego roku, w wieku 91 lat, zmarła babcia Dody. Artystka słynie z rodzinności, dlatego bardzo długo nie mogła podnieść się po tej tragedii. Pogrążona w żałobie zdecydowała się na odwołanie kilku koncertów. Jednak nie każdy potrafił zrozumieć jej decyzję.

Ostatnio Doda zdecydowała się na nagłośnienie zachowania dyrektora Domu Kultury w Mstowie, który organizował jej koncert. Mężczyzna w niepochlebny sposób wypowiedział się na temat artystki, a ta wszystko nagłośniła na swoim profilu na Instagramie.

Instagram.com
Podziel się

Tuż po opublikowaniu tego screenshota, piosenkarka postanowiła dopowiedzieć kilka słów od siebie.

d16u9qb

- Jaki to trzeba mieć deficyt empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka. Zachowuje się, jakbym specjalnie to zrobiła. Za każdym razem cieszę się, kiedy mogę wyjść na scenę - wyznała Doda na swoim InstaStory.

Nie zabrakło także szczerego wyznania, z czego akurat słynie artystka.

- Dwa dni po śmierci babci weszłam na scenę i zagrałam koncert. I to był najgorszy koncert w moim życiu - wspomina Doda.

Instagram.com
Podziel się

- Zwyczajnie nie dałam rady - podsumowała.

d16u9qb

Co myślicie o tej sytuacji?

d16u9qb

Podziel się opinią

Share

d16u9qb

d16u9qb