Trwa ładowanie...
d4fobpl
News

Doda opublikowała archiwalne wideo. Miała wtedy 16 lat

Artystka na swoim Instagramie opublikowała nagranie z przeszłości. Trzeba przyznać, że to spore zaskoczenie. Mało kto pamięta, jak Doda wyglądała w wieku 16 lat.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Doda
DodaŹródło: ONS.pl
d4fobpl

Doda od wielu lat jest obecna na scenie. Artystka jest aktywna również w mediach społecznościowych i za ich pomocą kontaktuje z fanami.

Ostatnio na swoim profilu opublikowała filmik, na którym śpiewa piosenkę "W moim magicznym domu". Miała wówczas 16 lat. To spore zaskoczenie, ponieważ Doda kojarzy się głównie z blondem i odważnymi stylizacjami. A na wideo śpiewa skromna dziewczynka z ciemnymi włosami.

"Doda nie zawsze była Dodą. I nie zawsze nią jest. Kiedy schodzę ze sceny, "w moim magicznym domu nikt gazet nie czyta, plotek nie słucha.Tutaj jest miło i przytulnie, chociaż na świecie zawierucha". W kąciku poezji śpiewanej występowałam od 13-stego roku życia, na nagraniu mam 16 lat. Nie dajcie się zwieść. Tylko wyglądam jak aniołek. "W moim magicznym domu" - napisała pod nagraniem.

d4fobpl

"Cudownie! Głos od zawsze był!", "Oczy się nie zmieniają", "Niesamowite" - pisali fani, dla któych najnowszy post był nie lada gratką.

Poznaibyście, że to Doda?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4fobpl

Podziel się opinią

Share
d4fobpl
d4fobpl