placeholder_3zu7c2

Doda pogodziła się z bratem. Urazy odeszły w niepamięć

Relacje pomiędzy Dodą a jej starszym bratem długo były napięte. Szczęśliwie to już tylko przeszłość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda
Doda (ONS.pl)
placeholder_3zu7c2

Brat piosenkarki był jej menadżerem koncertowym przez blisko 10 lat. W pewnym momencie ich relacje wyraźnie się ochłodziły. W mediach zaczęły pojawiać się informacje, że rodzeństwo pokłóciło się o pieniądze. Ostatecznie na blisko cztery lata zerwali kontakt, a próby pojednania spełzały na niczym.

Zaczęło się to się zmieniać po śmierci ukochanej babci Dody. Strata tak bliskiej osoby była trudnym przeżyciem dla całej rodziny. Jak informuje "Super Express", rodzice Dody dołożyli starań, by w tej sytuacji na nowo zbliżyć rodzinę do siebie.

– Zaczęli uświadamiać rodzeństwu, że wszystko jest takie ulotne, że rodzina musi trzymać się razem. Postanowili zorganizować wielką wspólną rodzinną wigilię. I udało się – powiedział informator tabloidu.

placeholder_3zu7c2

Z udanych świąt niewątpliwie zadowolona była też Doda, bo na jej profilu na Instagramie pojawiły się radosne, rodzinne zdjęcia. Sama piosenkarka z zadowoleniem podkreślała, że w tym wyjątkowym okresie dobrze jest zapomnieć o wszystkich sporach.

- Nie warto się kłócić, w Wigilię warto się pogodzić, zachować topory wojenne. A kości niezgody co najwyżej schrupać – mówiła, składając fanom życzenia świąteczne.

placeholder_3zu7c2
placeholder_3zu7c2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_3zu7c2