ycipk-3m6cf6

Doda pokazała wyniki badań. 2 kg zrobiły ogromną różnicę

Waga to drażliwy temat dla wielu kobiet, ale nie dla Dody. Gwiazda od zawsze dbająca o zgrabną sylwetkę nie ma nic do ukrycia, czego najlepszym dowodem jest zdjęcie z wynikami badań. Jej masa mięśniowa robi wrażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda nie kryje się ze swoją wagą
Doda nie kryje się ze swoją wagą (ONS.pl)
ycipk-3m6cf6

Doda wróciła z warszawskiej kliniki zdrowia i urody, którą systematycznie odwiedzają takie gwiazdy jak Ola Ciupa, Tomek Ciachorowski czy Michał Piróg. Piosenkarka zrobiła sobie badania masy ciała, z określeniem poziomu tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej. Okazało się, że przy wzroście 168 cm ("169, jeśli się wyprostuję") Doda waży 53,1 kg, z czego aż 40,2 kg to u niej mięśnie.

Kilka tygodni temu Doda zamieściła na swoim profilu na Instagramie porównanie tego, jak wyglądała w 2015 r. i obecnej sylwetki. Cztery lata temu ważyła 55 kg, miała wyraźne mięśnie brzucha i bardzo sportową sylwetkę. Nic dziwnego, skoro co drugi dzień robiła mocne treningi, a każdego dnia biegała przez pół godziny.

ycipk-3m6cf6

Później zastąpiła siłownię lekkim cardio i zrezygnowała z treningów siłowych. Na tej samej diecie schudła do obecnych 53 kg i uważa, że wygląda teraz cztery razy lepiej.

"Dobierajcie treningi, które dodają uroku, a nie masy" – apelowała do swoich obserwatorów na Instagramie.

Zobacz także: Doda lśniła od stóp do głów. Kreacja odsłoniła niemal wszystko

ycipk-3m6cf6

Obejrzyj: Majka Jeżowska: "Nie jestem jeszcze gotowa do roli babci"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3m6cf6

ycipk-3m6cf6
ycipk-3m6cf6